image

Od konca 80. rokov 20. storočia americkí genetici vyvíjajú umelé mikroorganizmy, ktoré sa živia uhľovodíkmi a sú schopné absorbovať ropné produkty, zemný plyn a uhlie.
Syntia je mäsožravá baktéria, ktorá sa bežne vyskytuje tam, kde je čo žrať.
Nová verzia vzhľadu koronavírusu COVID 19 vyzerá veľmi vierohodne. Odborníci naznačujú, že by sa to mohlo objaviť v dôsledku syntézy vírusu a baktérie "Syntia".

"CORONA" HOAX má svoje následky. "Corona" je iba psychologická zbraň masmédií. V skutočnosti "corone" pripisujú všetkých zomrelých výlučne na infarkt, mozgovú príhodu a sťažené stavy diabetikov, hlavne kvôli šíreniu stresu a strachu z budúcnosti, z existenčných neistôt.

Poznáme dve kategórie vírusov, Vírus RNA a vírus DNA.

Do kategórie vírusov RNA patrí aj podkategória "corona", kde sa nachádzajú všetky chrípkové vírusy, vrátane SARS a aj covid. Covid alebo v skratke CoV sa nachádza v podkategórii "corona" na 19. mieste (podľa identifikácie skratky "Co" = "Corona" a "V" = "Virus" a miesto v podkategórii "id", teda miesto "id-19". Spolu dostaneme celú šifru "CoVid-19") a preto má aj popis "covid-19". Covid-19 má príznaky bežnej chrípky. Na mieste 8 je napríklad "SARS" a ten má ďaleko komplikovanejšie príznaky, ako "covid-19" z 19. miesta. V podstate, vírus je iba takým "balíčkom", žiadnym živým organizmom, v ktorom útrobách sa môže nachádzať čokoľvek, mimo nevyhnutnej skrátenej sekvencie RNA. V tomto prípade sa v covid-19, spolu so skrátenou sekvenciou RNA, nachádza baktéria s názvom "syntia" (alebo z iných zdrojov "sinica") s označením "Syn-3".

Vírus je ako mechanická schránka, ktorá zareaguje iba vtedy, ak príde do kontaktu s bunkovou membránou. Vtedy sa spustí mechanizmus, ktorý naruší membránu, zvyčajne membránu prebodne, a vpustí do bunky "zásielku" - obsah balíčka.

 

Zatiaľ čo baktéria je už skutočným živým organizmom, jednobunkovým.

Syntia je mäsožravá baktéria, ktorá sa bežne vyskytuje tam, kde je čo žrať.

Prvý krát syntiu našli v truse netopierov, ako požiera biologický odpad. Neskôr syntiu použili na požieranie ropných škvŕn po havárii v Mexickom zálive spoločnosti EXON v 2010.

V roku 2018 vedci zistili, že zmutovala a stala sa z nej vysoko nebezpečná mäsožravá baktéria požierajúca všetko živé, teda živé organizmy v mori a je možné, že za priaznivých okolností aj ľudské bytosti. Rýchlo sa rozšírila po Atlantickom oceáne, v stredozemnom mori a v severnom mori. Preto medzi najnapadnutejšie oblasti patria štáty, kde sa v značnej miere konzumujú morské plody (ryby a iné živočíchy a rastliny).

V priebehu roka 2019 bolo zistené, že sa dokáže odparovať vo výparoch vôd a na iných miestach spolu s kvapkami dažďa padať na zem.

Prejav syntie, v napadnutom organizme je rovnaký. Najskôr sa objavia namodralé škvrny pod kožou v končatinách a potom v priebehu pár dní začnú požierať mäkké tkanivo dýchacieho ústrojenstva, teda pľúc, čo sa prejavuje zalievaním pľúc telesnou tekutinou až krvou a živočích vlastne zomiera vo vysokej teplote a zadusením. Syntia následne hynie aj so živočíchom.

Covid-19 vydrží na vzduchu ledva štvrť sekundy, na akomkoľvek prijateľnom povrchu maximálne desať minút, ale syntia dokáže prežiť aj niekoľko mesiacov až rokov a na ľubovolnom povrchu alebo prostredí.

Syntia, ako každá baktéria, potrebuje na svoje prežitie v organizme živočícha prijateľné podmienky, ktoré sú zväčša iba zakyslením organizmu.

"Corona" vírus pochádza z podskupiny "corona", kde ich je takmer 40 podruhov a CoV-19 je na 19tom mieste. Osobne som prežil "coronu-19" v októbri 2019 a som tu. V pondelok mi telefonoval lekár, ktorý mi robil vtedy stery a až v pondelok 30.3.2020 prišli výsledky z laboratória a že "ty si mal "CoV-19"" a ako sa teraz cítiš?".
Zároveň mi lekár položil pár zaujímavých otázok ako "dôkladne si pozri predkolenia od členku po kolená. Ale dôkladne. A povedz mi čo vidíš. Pozeral som a popisoval som čo vidím. Farba kože taká istá ako na rukách a inde, žiadne varixy, žiadne modriny a ani fľaky inej farby.

LEKÁR sa ma pýtal "a nevidíš nič, žiadny náznak bledo modrých fľakov alebo bledo modrej farby?".
No nevidím.
Tak to je dobre, lebo covid-19 je iba zástierka ďaleko horšieho prejavu sprevádzajúcej baktérie, ktorá sa vymkla spod kontroly a začala sa šíriť po zemeguli.

Ďalej sa ma pýtal "pozeráš televíziu?". No nepozerám a načo. Nezaujíma ma žiadna pandémia, žijem tým istým tempom, ako predtým. Tak to je dobre, že nepozeráš a nevšímaš si, lebo médiá rozširujú mýtus o "corone" a doplácajú na to životmi psychicky slabí.
Tie počty úmrtí, po svete, nie sú následky "corony", ale všetci zomreli na infarkt alebo mozgovú porážku zo strachu o budúcnosť, lebo tento strach je najúčinnejší zabiják..
Takže? Načo je dobré sa zapájať do svetového šialenstva šírením "pandémie strachu"?

Ako mi môj lekár povedal "corona alebo covid-19 je svetová lož a šírenie strachu nebezpečnými demagógmi!"

MZ - december 2019

Golfský proud se zastavil

Rok 2010, aktualizováno 4. 9. 2021

Člověk je snad jediným tvorem na planetě, který se reálně nesnaží udržet rovnováhu ekosystému, ve kterém žije. Místo toho „Homo sapiens“ dává přednost zabírání nových území místo těch, která již zdevastoval. A navíc kromě toho dochází nejen k zabírání nových, dosud nevyčerpaných oblastí Země, ale také k ignoranci skutečné ekologie, způsobené neutuchající touhou po penězích a neochotou být zodpovědný za své činy. Právě tato politika ropných magnátů zabila Golfský proud.

Co je Golfský proud

Je to oceánská „řeka“ s teplou vodou, která „tekla“ přes Atlantický oceán, dosáhla až k Murmansku a oteplovala klima Evropy, přičemž ji chránila před polárními větry.

Golfský proud, který funguje jako termoregulátor naší planety, se zastavil, odtud všechny ty zvláštnosti s počasím. Brání tomu, aby Evropa zamrzla a Skandinávie se proměnila v ledový svět. V důsledku nedávných událostí se vše změnilo. Nyní termohalinní (1) cirkulační systém postupně umírá a brzy hrozí, že úplně zmizí.

Exploze v Mexickém zálivu

Viníkem tragédie byla ropná společnost British Petroleum (BP), kde loni v dubnu došlo k výbuchu z nedbalosti na ropné platformě Deepwater Horizon v Mexickém zálivu. Následky byly strašné (2). Po dobu pěti měsíců zaznamenával poškozený vrt Macondo nekontrolovaný únik ropy, jehož celkové množství činilo asi 4,9 milionu barelů.

Škody, způsobené Atlantickému oceánu byly obrovské. Na odstranění následků nehody byly zapotřebí miliardy dolarů. S ohledem na výši výdajů, které měly být vynaloženy na odstranění havárie a na zaplacení federální pokuty (v závislosti na rozsahu znečištění), požádalo vedení společnosti BP Baracka Obamu, aby se zmenšila plocha znečištěného oceánu s pomocí „potopení“ ropy na dno.

Obamova administrativa žádosti BP vyhověla, v důsledku čehož bylo do Atlantského oceánu nalito asi 2 miliony galonů Corexitu a také několik milionů galonů dalších dispergátorů (3), kromě obrovského množství již rozlité ropy. Na otázku novinářů, jak by takové opatření mohlo ovlivnit ekologii planety, vedení BP uvedlo, že vše bude v pořádku a není důvod k panice.

Vědci však neuvěřili slovu vedení British Petroleum a provedli velmi jednoduchý experiment, který jasně ukázal, co se ve skutečnosti v Atlantickém oceánu děje. Během experimentu byla použita konvenční studená vodní lázeň. Díky barevnosti teplých proudů vody při experimentu bylo možné vidět hranice studených vrstev a teplých proudů. Když byl přidán do lázně olej, byly narušeny hranice teplých vodních vrstev a současně byl koloběh účinně zničen. Tento experiment ukázal princip působení Corexitu, který v současné době pomalu zabíjí Golfský proud.

Než byly dispergátory přidány do vody, mohly být ještě nějak odstraněny příčiny katastrofy, samozřejmě na to bylo třeba vynaložit spoustu peněz a času, ale nyní neexistuje způsob, jak to udělat, protože v tuto chvíli neexistuje ani jedna účinná technologie na vyčištění dna zálivu (obrovská plocha). Ropa navíc již dosáhla východního pobřeží Ameriky a poté odtékala do severní části Atlantského oceánu, kde nejsou žádné vyhlídky a příležitosti pro její povznesení na povrch a očištění oceánského dna.

Golfský proud se zastavil

První, kdo hlásil zastavování toku Golfského proudu, byl Dr. Gianluigi Zangari, teoretický fyzik z Frascati Institute v Itálii. Změny v Mexickém zálivu sleduje již několik let. Všechna jeho pozorování jsou založena na satelitních fotografiích CCAR Colorado dohodnutých s americkým námořnictvem NOAA.

Po zveřejnění jeho článku o nezvratných změnách teplých vodních proudů v oceánu byly všechny fotografie a mapy obdržené od CCAR na serveru obsluhujícím satelity upraveny.

Dr. Zangari je přesvědčen, že rozsah znečištění se bude v průběhu času jen zvyšovat, protože ropa má schopnost expandovat, což bude mít za následek ještě vážnější důsledky blížící se ekologické katastrofy.

Proudění v Mexickém zálivu přestalo existovat letos na podzim, poslední satelitní data jasně ukazují, že v současné době Golfský proud de facto neexistuje, začíná se rozpadat na části a končí asi 250 kilometrů východně od pobřeží Severní Karolíny, a to navzdory skutečnosti, že šíře Atlantického oceánu na této zeměpisné šířce přesahuje 5000 km.

Obraz blízké budoucnosti ekologie jasně načrtl ruský vědec a profesor, autor dvou monografií a 130 publikací z oblasti fyziky, akustiky, geofyziky, matematiky, fyzikální chemie a ekonomiky Sergej Leonidovič Lopatnikov.

Byla také získána zcela nová data, založená na studiu satelitních snímků a na přesné matematické analýze, kterou provedl Dr. Zangari.

Dnes měření teploty Golfského proudu mezi 76. a 47. poledníkem ukazuje, že je o 10 stupňů Celsia chladnější, než tomu bylo ve stejném období minulého roku. Můžeme tedy hovořit o přítomnosti přímého příčinného vztahu mezi zastavením teplého prstencového proudu v Mexickém zálivu a poklesem teploty Golfského proudu. Golfský proud se zastavil. Proto všechny ty zvláštnosti s počasím.

Můžeme jen hádat – co si myslí, kdo že vlastně je, Barack Obama, když dělá tak vážná rozhodnutí sám, bez konzultací s jinými státy? Pokud jde o globální katastrofu, je naprosto nepřijatelné vzít v úvahu jakékoli územní principy.

To, co se týká více než jedné země, nemůže vyřešit vláda tohoto státu. Učinil nejen katastrofální rozhodnutí pro planetu, ale je také spolupachatelem zločinu proti lidskosti a životního prostředí (a za to má Nobelovu cenu za mír …).

Bakterie Synthia

Od konce 80. let 20. století američtí genetici vyvíjejí umělé mikroorganismy, které se živí uhlovodíky a jsou schopné absorbovat ropné produkty, zemní plyn a uhlí.

Výsledkem bylo, že v roce 2007 si společnost Synthetic Genomics Inc. patentovala svůj vývoj. Zcela umělou bakterii nazvali „Synthia“.

Genetikům se podařilo syntetizovat umělou DNA a umístit ji do živé buňky a poté vypěstovat potomky tohoto mikroorganismu. Vývojáři společnosti prezentovali Synthii, výplod svého mozku, jako prostředek boje proti ropným skvrnám, ale někteří vědci si jsou jisti, že se jedná ve skutečnosti o biologickou zbraň , jejíž vedlejším účinkem je požírání (likvidace) ropy. Byl to tento organismus, který chtěli použít k odstranění následků havárie. A použili.

Zpočátku Synthia skutečně (až zázračně) absorbovala ropné produkty, ale pohybem hlouběji do oceánu, rozmnožováním, vytvářením svých kolonií a mutacemi se preference těchto bakterií dramaticky změnily. „Vzdaly“ se ropy (kterou de facto „sežraly“) a začaly „jíst“ organickou hmotu: řasy, medúzy, ryby, zvířata a nakonec i lidi.

V roce 2011 vyšlo najevo, že Synthia se již nepodílí na ničení ropných skvrn, ale množí se a pohlcuje veškerý život v oceánu, na který „dosáhne“.

Po nějaké době se v tisku objevily děsivé informace, že obyvatele pobřeží Mexického zálivu zasáhl virus původně nazvaný „Modrá chřipka“.

Příznaky „Modré chřipky“ se objevily u lidí koupajících se v Mexickém zálivu a způsobují silné poškození povrchu kůže a dýchacích orgánů.

Nejprve se nemoc dařilo zastavit antibiotiky, ale u obětí stále zůstávalo vážné poškození kůže a dýchacího systému. Doktoři nevěděli, jak se s nemocí vyrovnat, prohlásili, že se jedná o nějaký nový virus medicíně neznámý, že prostředky k boji proti němu u nich nejsou.

Později se ukázalo, že neznámý virus se přenáší Synthiemi, vytvořenými tak, že na ně nepůsobí žádné antibiotikum ani chemikálie. Můžeme říci, že jsou prakticky nezničitelné.

Proč bylo třeba dělat bakterie, vytvořené k eliminaci ropného znečištění, tak odolné vůči známým metodám potlačení? V té době začalo mnoho vědců hovořit o tom, že tento „virus“ byl vytvořen jako biologická zbraň a byl testován v Mexickém zálivu, ale něco se pokazilo, „virus“ (ve skutečnosti s nejvyšší možnou pravděpodobností následky činnosti bakterie – toxiny) zmutoval a protilátka, která byla určena k jeho deaktivaci, nefungovala.

Která verze je správná, na tom teď nezáleží. Obyvatelé mexického pobřeží umírají na stovky hnisajících ran, a to s obrovskou pravděpodobností kvůli Synthii, která se stále neomezeně šíří vodami světových oceánů.

Americké úřady si jsou vědomy důsledků své neopatrnosti, ale zároveň dělají vše pro to, aby omezily rozsáhlé šíření skandálních informací (také toho naleznete velmi velmi málo). Zničení Golfského proudu a zničení ekosystému Mexického zálivu se administrativě Bílého domu zřejmě zdálo málo a rozhodli se problém dále „zhoršit“ otevřením Pandořiny skříňky a vypuštěním smrtící infekce do oceánu, ze kterého není úniku.

(1) Termohalinní výměník je systém hlubokomořských proudů. Termín pochází ze slov thermo- a -halinní. Teplota a slanost určují hustotu vody. Termohalinní výměník tvoří nejhlubší ze tří „pater“ mořských proudů.

(2) Havárie ropné plošiny Deepwater Horizon postavené v roce 2001 firmy BP. Dne 22. dubna 2010 se plošina potopila při vrtání v Mexickém zálivu v důsledku exploze, ke které došlo o dva dny dříve. Samotný vrt však zůstal otevřen a začalo z něj unikat velké množství ropy.

(3) Disperzant je polymer většinou povrchově aktivní tenzid/surfaktant přidaný do suspenze, obvykle koloidní, pro zrychlení separace částic a k inhibici usazování či shlukování.

Syntetické bakterie živící se masem, které zdivočely

3. května 2017

Zprávy o testování na lidech, které jsou pravidelně prováděny některými západními společnostmi, se v dnešní době staly běžnou záležitostí.

Mezi ostatními si můžeme připomenout příběh dlouhého boje mezi civilními úřady v různých státech a americkým chemickým gigantem Monsanto o výzkumu potenciálních nebezpečí produktů GMO, zejména herbicidu Roundup vyráběného společností Monsanto. Skutečné škody způsobené zemědělcům v různých státech je třeba ještě pečlivě posoudit, ale i v tomto okamžiku lze s jistotou říci, že expanze společnosti Monsanto do Indie a okolních trhů vedla k úmrtí tisíců lidí.

V blízké budoucnosti by však planeta mohla čelit další „příšerce“, která byla vytvořena v hlubinách amerických tajných laboratoří. Hovoříme o první syntetické bakterii: „Synthia“, která byla původně vytvořená „za účelem boje proti znečištění ropou v Mexickém zálivu“, a která podle různých zpráv, často ignorovaných „oficiálními“ médii, zmutovala a začala útočit na zvířata a lidi. Nyní je tento potenciálně velmi smrtící mikroorganismus na cestě do Evropy.

Dalo by se připomenout, že v dubnu 2010 měla exploze na britské ropné plošině BP za následek kontaminaci Mexického zálivu miliony barely ropy. Navzdory drastickým opatřením přijatým k prevenci ekologické katastrofy pokrývala ropná skvrna způsobená ropou z havárie na platformě Deepwater Horizon více než 150 000 kilometrů čtverečních.

Jako jeden ze způsobů, jak se vypořádat s ekologickou katastrofou, se Washington (Obama dal souhlas) rozhodl přijmout drastická opatření bez ohledu na možné důsledky těchto akcí. Tehdy byl použit uměle vytvořený mikroorganismus nazvaný „Synthia“ bez ohledu na možnou hrozbu, kterou by mohl představovat pro životní prostředí.

Synthia je myšlenka týmu Institutu J. Craiga Ventera, který se zabývá experimenty genetického inženýrství od počátku 21. století, a Synthetic Genomics Inc a byla vytvořena a financována přímo společností BP. Předpokládá se, že Synthia se živí ropou, ale nyní se ukazuje, že je také ochotná konzumovat všechny organické formy života!

V roce 2011 byla Synthia aplikována v Mexickém zálivu a v raných fázích existence absorbovala úniky ropy dechberoucí rychlostí. V lednu 2011 zprávy ukázaly, že vědci byli obzvláště ohromeni tím, jak rychle bakterie sežraly „potravu“.

Ale pak se stalo něco hrůzného, tato bakterie rychle zmutovala, začala se živit i jinými organickými formami života (zřejmě „došla původní potrava“). Ze Spojených států začaly přicházet podivné zprávy, například pět tisíc ptáků, kteří se stali obětí „neznámé choroby“ v Arkansasu, nebo více než sto mrtvých ryb nalezených u pobřeží severní Louisiany.

Bylo také oznámeno, že celkem 128 zaměstnanců British Petroleum, kteří se podíleli na odstraňování úniku ropy, bylo zasaženo záhadnou nemocí. Podle různých zdrojů jim bylo společností BP (British Petroleum) zakázáno hledat léčbu ve veřejných nemocnicích, aby jim zabránili s kýmkoli mluvit o tom, co se jim stalo … Brzy se zjistilo, že nemoc a symptomy („modrá chřipka“), které jsou nyní spojeny s pobřežní oblastí Mexického zálivu, se začaly šířit do vnitrozemí Spojených států – například poté, co byli lidé vystaveni dešťovým srážkám přicházejících ze zálivu u Mexika.

Takové znepokojivé zprávy se staly poměrně běžnými i přes silně omezující opatření přijatá americkou vládou, jež měla zabránit šíření těchto informací. Konkrétně bylo oznámeno, že někteří lidé, kteří měli tu smůlu, že se koupali v Mexickém zálivu byli často „pokryti“ praskajícími vředy, a mohli zemřít o několik dní později kvůli rozvoji rozsáhlého vnitřního krvácení.

Podle zpráv z médií existují dvě okolnosti, za nichž by se člověk mohl stát obětí Synthie: Pokud by vstoupila do kožní bariéry prostřednictvím nějaké otevřené rány, nebo konzumací syrových mořských plodů infikovaných touto bakterií. Jakmile jsou bakterie v těle, vstupují do tkání mezi kůží a svaly a začínají produkovat toxin, který narušuje metabolismus. Je známo, že Synthia je schopna se rychle množit v infikované tkáni a je velmi silně odolná vůči antibiotikům, prakticky je vůči nim imunní.

Podle University of the District of Columbia (UDC), až 40 % obyvatel území sousedících s Mexickým zálivem je infikováno závažnými respiračními a kožními chorobami a každý zdejší čtvrtý obyvatel se v blízké budoucnosti plánuje přestěhovat a odejít. Nicméně Washington o těchto zprávách oznamujících rostoucí počet úmrtí, které lze připsat „neznámé bakterii“, prostě mlčí.

Současně jsme viděli znepokojivé zprávy o tom, že se Synthia začala šířit do různých částí světa, například o tom, že masivní smrt tuleňů na Aljašce poblíž města Barrow byla doprovázena poškozením kůže a rozsáhlým poškozením vnitřních orgánů! Při rychlosti, kterou se bakterie množí a mohou se šířit (nejen) Golfským proudem, může existovat riziko kontaminace Evropy. to znamená, že slavné pláže ve Francii, Španělsku, Portugalsku, Maroku, … mohou být trvale uzavřeny pro veřejnost. Mikroskopická Synthia by mohla zničit turistický průmysl v západní Evropě, pokud se ukáže, že je stále stejně nebezpečná!

To, co se děje v Mexickém zálivu, není regionálním problémem a ohroženi nejsou pouze obyvatelé této oblasti. Je to problém, který nabývá globálních rozměrů. Známky možné bakteriální virové infekce se již začínají objevovat všude. Tajemná a nevysvětlitelná nemoc, která postihuje ryby, mořské savce, zvířata, drůbež, stromy a rostliny, pochází ze syntetických genomů, které transformují přírodní organismy a nutí je mutovat.

I v počátečním stádiu zkoušek Synthie však mnoho odborníků zdůrazňovalo nebezpečí syntetizovaných živých organismů. Například Dr. Helen Wallaceová, výkonná ředitelka britské organizace Genewatch, která dohlíží na výzkum v oblasti genetiky, v rozhovoru uvedla, že tato syntetická bakterie může představovat vážné nebezpečí. Hnutí Přátelé Země zase opakovaně zdůrazňovalo, že tento vědecký úspěch týmu Institutu J. Craiga Ventera je hrozbou pro celý svět a veškerý výzkum tohoto institutu by měl být pozastaven. Mnoho ekologů a aktivistů za lidská práva, kteří viděli tyto znepokojivé zprávy, tvrdí, že americká vláda není připravena tuto revoluční oblast vědy regulovat.

Mezinárodní organizace občanské společnosti se sídlem v kanadské Ottawě, známá jako ETC Group, zareagovala takto: „Tvrdíme, že Institut Craiga Ventera otevřel „Pandořinu skříňku“ a že mezinárodní moratorium na vývoj v oblasti geneticky modifikované biologie v soukromých laboratořích musí být zavedeno okamžitě, protože takový výzkum může představovat hrozbu pro život planety.“

Čeho jsme svědky při projevu tajné politiky Washingtonu při vývoji nových typů biologických zbraní? Spojené státy úporně a tvrdě pracovaly mnoho let na oslabení mezinárodních standardů, které zakazují vývoj biologických zbraní, při posilování vlastní vojenské biologické infrastruktury a vytváření řady mikrobiologických laboratoří po celém světě spravovaných Pentagonem (nebo formou „spolupráce“ jako s laboratoří ve Wuchanu). Činnost těchto laboratoří není nikým veřejně kontrolována, neexistuje tedy absolutně žádná záruka, že nový typ monstra, schopného překonat Synthii, nebude tajně vytvořen. Za těchto okolností je naléhavě nutné donutit Washington, aby změnil ověřovací mechanismus Úmluvy o zákazu rozvoje, produkce a skladování bakteriologických (biologických) zbraní a toxinů a jejich ničení, která byla USA jednostranně zablokována v roce 2001 (náhoda, že v tu dobu začal tým z Institutu Craiga Ventera „vytvářet Synthii“?). Dále musí existovat ověřovací mechanismus, který by zajistil, že všechna ustanovení této úmluvy budou do písmene dodržována všemi, kteří ji podepsali.

Lidstvo nebo Synthia?

Fotografie pacientů jsou děsivé. (doporučuji se podívat na snímky ve zdroji)

Nemocní lidé jsou jako malomocní. Existuje však rozdíl – s malomocenstvím člověk může prožít i až 20–30 let. Přírodní rezervoáry lepry jsou stále zachovány v odlehlých, zbídačených koutech planety, ale tuto prastarou infekci již moderní medicína porazila. Nebo je schopna ji léčit.

Nový neduh sežere člověka doslova za týden a zatím se na něj nenašel lék, protože z obavy ti, kteří vytvořili a uvolnili „džina z lahve“, o potížích mlčí – nechtějí si pokazit image (Nobelova cena a hromada harampádí je zřejmě více než čisté svědomí). Za každou velkou katastrofou v moderním světě stojí Jeho Veličenstvo Kapitál (a bude to i v budoucnosti, byť i postkapitalistické), je nejvyšší čas, abychom si to všichni uvědomili.

V této fázi není možné nějak omezit šíření geneticky modifikovaného organismu (zkráceně GMO) „Synthia“. Mořskými proudy se bakterie postupně šíří po celém světě. Zda byla příčinou infekce senegalských námořníků, se teprve uvidí.

Od té doby je rybolov v trojúhelníku Goorga zakázán. Byly odebrány vzorky vody a svět ztuhl v očekávání odpovědi (jen se opět zase především mlčí … takže odpovědi nejsou).

Komentáre 0

Zatiaľ bez komentárov. Buďte prvý so svojim komentárom.