image

Robert Kiyosaki opäť varuje, že USA čaká doba depresie. Verí, že prichádza obrovský prepad, po ktorom bude nasledovať nová finančná depresia.

Kiyosaki v septembri tohto roka varoval pred krachom na trhu a tentokrát predpovedá novú depresiu, a to najmä v USA.

Pripomíname, že Robert Kiyosaki je slávny investor a autor svetovo známej knihy Bohatý otec chudobný otec, ktorá vyšla v roku 1997. Kniha bola na zozname bestsellerov New York Times niekoľko rokov za sebou.

Tento slávny autor v piatok tweetoval, že USA pomaly ale isto prechádzajú do depresie. Povedal, že „americký prezident Joe Biden a FED ,,okrádajú ľudí” pričom tvrdia, že potrebujú infláciu, aby zabránili novej ekonomickej depresii.

Kiyosaki ďalej zdôraznil: „Inflácia ničí životy chudobných. Naopak, inflácia robí bohatých ešte bohatšími. Joseph Biden a FED sú skorumpovaní. Najprv príde prepad a potom nová depresia. Buďte chytrí. Nakúpte zlatostriebro, a Bitcoin.

Autor v tom nie je sám

Niekoľko ďalších významných ľudí vyjadrilo podobné obavy z inflácie. Jack Dorsey nedávno taktiež zverejnil status na sociálnej sieti Twitter, kde vyjadril obavy z nastupujúcej hyperinflácie.

Z politikov Roberta Kiyosakiho podporil americký senátor Rick Scott v rozhovore s Fox News. Tvrdí, že Američania by mali byť rozzúrení spôsobom, akým demokrati manipulujú so svojimi peniazmi, a dodal, že agenda „Build Back Better“ prezidenta Josepha Bidena ešte viac zhorší infláciu v krajine.

,,Ak sa pozriete na to, o čom hovoria a čo robia, jediné čo sa udeje, je spôsobenie väčšej inflácie. Pozrite sa, čo robia s chudobnými rodinami v tejto krajine. Ceny plynu vyrástli o 55 %. Choďte sa pozrieť do potravín, ceny sú čím ďalej, tým vyššie. Toto všetko je spôsobené vládnymi nedomyslenými výdavkami,” kritizuje senátor.

Robert Kiyosaki prišiel s novým vyjadrením – Inflácia neustále rastie, je potrebné dokúpiť BTC a ETH!

Aktívny investor a autor „bestsellerovej“ knihy Bohatý otec, chudobný otec Roberta Kiyosakiho tvrdí, že dokupuje viac BTC a ETH pre obavy z rastúcej inflácie.

Ďalej tvrdí, že „inflácia je daň z chudobných a strednej triedy. Inflácia robí bohatých bohatšími“.

Takto sa po celý rok vyjadroval Robert Kiyosaki

Inflácia je daň z chudobnej a strednej triedy. Inflácia robí bohatých ešte bohatšími. Ľudia, buďte chytrí a zbohatnite sami. Osobne dokupujem viac zlata, striebra, Bitcoinu, Etherea, nehnuteľností a ropu.“

Kiyosaki už dlhšiu dobu varuje pred infláciou vďaka viacerým nepríjemným okolnostiam, ktorým momentálne čelí celé ľudstvo. Investor už dávnejšie odporúčal vložiť peniaze do Bitcoinu a niektorých kryptomien.

V októbri autor niekoľkých úspešných kníh tweetoval, že prezident Joe Biden a FED „ničia chudobných ľudí“ k čomu dodáva, že Spojené štáty sa dostávajú do depresie. Poznamenal, že Biden a Federálny rezervný systém potrebujú infláciu, aby zabránili novej depresii. Dodal, že prezident a banka sú skorumpovaní. Neskôr taktiež varoval, že prichádza obrovský prepad, po ktorom príde nová depresia. Odporučil ľuďom kúpiť zlato, striebro či Bitcoin.

V máji tohto roku Kiyosaki tvrdil, že „FED chce infláciu, aby zaplatil svoje dlhy s lacnejšími dolármi. FED zvýši úrokové sadzby spôsobujúce pád akcií, dlhopisov, nehnuteľností a zlata.“

Autor dodal, že jedným z najväčších problémov je odchod generácie baby boomers do dôchodku, zdôrazňujúc, že sociálne zabezpečenie, medicare a samotná Amerika sú na mizine. Podľa neho vláda vytlačí „viac falošných peňazí“, kde opätovne odporučil investorom držať sa zlata, striebra či BTC.

Komentáre 0

Zatiaľ bez komentárov. Buďte prvý so svojim komentárom.