image

Španielska chrípka počas pandémie v rokoch 1918-19 zabila odhadom 50-100 miliónov ľudí.
Čo keď príbeh, ktorý nám bol o tejto pandémii povedaný, nie je pravdivý?
Čo keby táto smrteľná infekcia nebola chrípka a nemala španielsky pôvod?

Odkazy: Odkaz 1

Kevin Barry je otcom troch synov, jedného s regresívnym autizmom. Pracoval v kancelárii amerického prokurátora, Southern District of NY, civilná divízia. V súčasnosti je spolupredsedom Amerického centra pre autizmus. Je súčasným prezidentom spoločnosti First Freedoms, Inc., neziskovej organizácie zameranej na presadzovanie slobôd zaručených prvým dodatkom americkej ústavy.

 

Bol experiment s vakcínami na amerických vojakoch príčinou „španielskej chrípky“?

Španielska chrípka počas pandémie v rokoch 1918-19 zabila odhadom 50-100 miliónov ľudí. Čo keď príbeh, ktorý nám bol o tejto pandémii povedaný, nie je pravdivý? Čo keby táto smrteľná infekcia nebola chrípka a nemala španielsky pôvod?

Nedávno preskúmané dokumenty ukazujú, že „španielska chrípka“ mohla byť neúspešným vojenským experimentom s vakcínami. Keď sa pozrieme späť na 100. výročie konca prvej svetovej vojny, musíme sa hlbšie ponoriť do vtedajších udalostí, aby sme rozlúštili túto hádanku.

Vodítkom môže byť aj to, že:

 • Dôvodom, prečo sa moderným technológiám nepodarilo identifikovať smrteľný kmeň chrípky spôsobený touto pandémiou, je to, že úmrtia neboli spôsobené chrípkou.

 • Počas prvej svetovej vojny zomrelo viac vojakov na choroby ako na guľky.

 • Pandémia nebola chrípka. Odhaduje sa, že 95% (alebo viac) úmrtí bolo spôsobených skôr bakteriálnou pneumóniou než chrípkou / vírusom.

 • Pandémia nebola španielska. Prvé prípady bakteriálnej pneumónie v roku 1918 sú spojené s vojenskou základňou vo Fort Riley v Kansase.

 • Od 21. januára do 4. júna 1918 bola vojakom vo Fort Riley podaná experimentálna vakcína proti bakteriálnej meningitíde, ktorú na koňoch vypestoval Rockefellerov inštitút pre lekársky výskum v New Yorku.

 • Počas zvyšku roku 1918, keď boli títo vojaci - často žijúci a cestujúci v zlých hygienických podmienkach - poslaní do Európy bojovať, šírili baktérie na každom mieste, kde sa pohybovali a to medzi Kansasom a frontovými zákopmi vo Francúzsku.

 • Jedna štúdia opisovala vojakov s aktívnymi infekciami, ktoré boli spôsobené baktériami, šíriacimi sa vzduchom, zatiaľ čo iní boli veľmi náchylní na infekciu, ktorá sa rýchlo šírila pri vzájomnom kontakte z pľúc do pľúc.

 • Španielska chrípka zasiahla zdravých ľudí na vrchole síl. Táto bakteriálna pneumónia postihla ľudí v najlepších rokoch. Oproti tomu chrípka postihuje mladých, starých a oslabených ľudí.

 • Po skončení 1. svetovej vojny, 11. novembra 1918, sa vojaci vrátili do svojich krajín a koloniálnych základní a šírili smrtiaci bakteriálny zápal pľúc po celom svete.

 • Počas 1. svetovej vojny zaslal Rockefellerov inštitút do Anglicka, Francúzska, Belgicka, Talianska a ďalších krajín anti-meningokokové sérum, ktoré pomohlo rozšíriť epidémiu do celého sveta.

Počas pandémie 1918-1919 si takzvaná „španielska chrípka“ vyžiadala životy 50-100 miliónov ľudí vrátane mnohých vojakov.

Mnoho ľudí si neuvedomuje, že táto choroba zabila oveľa viac vojakov zo všetkých strán ako guľomety, alebo yperit, alebo čokoľvek iné, čo sa bežne spája s prvou svetovou vojnou.

Má podozrenie, že mnoho amerických rodín, ako aj mnoho rodín na celom svete, bolo týmto spôsobom zasiahnutých záhadnou španielskou chrípkou. V roku 1918 bol pre chorobu neznámeho pôvodu, prijatý výraz „chrípka“. Táto choroba neniesla skutočný význam chrípky, akou v skutočnosti je.

Znamenalo to nejaký záhadný druh choroby, ktorá spadla z neba. V skutočnosti pod výrazom chrípka zo stredovekej latinčiny sa skrýva tento význam, že má „vplyv, vplýva“, v astrologickom zmysle. Znamená to byť ovplyvnený hviezdami.

This content has been blocked in your Privacy Preferences.

Prečo je dôležité vedieť, čo sa stalo pred 100 rokmi?

V rokoch 1900-1920 bolo v priemyselných krajinách vynaložené veľké úsilie na vytvorenie lepšej spoločnosti. Napríklad v New York City nastali tri veľké sociálne zmeny, ktoré vplývali na úmrtnosť na infekčné choroby.

Čistá voda a hygiena

Koncom 19. storočia a začiatkom 20. storočia vybudoval New York City neobvyklý systém na zásobovanie mesta čistou vodou z pohoria Catskills, ktorý sa používa dodnes. New York taktiež vybudoval viac ako 6.000 kilometrov stok na čistenie a úpravu odpadu, ktorý chráni pitnú vodu. Vtedy svetová zdravotnícka organizácia začína uznávať dôležitosť čistej vody a hygieny v boji proti infekčným chorobám.

Elektrina

Koncom 19. storočia a začiatkom 20. storočia vybudoval New York elektrickú sieť a prepojil mesto tak, aby bola elektrina k dispozícii v každom dome. Elektrina umožňuje chladenie. Keď sa potraviny držia v chlade, populácia je chránená pred potenciálnymi infekčnými chorobami. Lacná obnoviteľná energia je dôležitá z mnohých dôvodov vrátane boja proti infekčným chorobám.

Farmaceutický priemysel

Koncom 19. a začiatkom 20. storočia sa New York stal domovom Rockefellerovho inštitútu pre lekársky výskum (dnes Rockefellerova univerzita). Práve v tomto inštitúte sa zrodil moderný farmaceutický priemysel. Tento ústav bol priekopníkom mnohých prístupov, ktoré dnes používa farmaceutický priemysel, vrátane prípravy očkovacích sér. Vakcína použitá v experimente Fort Riley na vojakoch bola vyrobená z koní.

Údaje o úmrtnosti USA zo začiatku 20. storočia do roku 1965 jasne naznačujú, že čistá voda, splachovacie toalety, účinné kanalizačné systémy a chladené potravinárske výrobky boli účinné pri znižovaní úmrtí na infekčné choroby skôr, ako sa objavili vakcíny proti týmto chorobám.

Majú lekári, alebo farmaceutickí výrobcovia nejakú zásluhu na znížení úmrtnosti na infekčné choroby, ktoré oprávnene patria inštalatérom, elektrikárom a inžinierom.

Choroba nebola zo Španielska

Pred niekoľkými mesiacmi som sa pri sledovaní epizódy „Americká skúsenosť“ prekvapil, keď som sa dozvedel, že k prvým prípadom „španielskej chrípky“ došlo vo Fort Riley v Kansase v roku 1918. Pomyslel som si: prečo mohla byť táto historicky významná udalosť pred 100 rokmi tak veľmi nesprávne pomenovaná a doteraz to neopravili ?

Prečo Španielsko?

Španielsko bolo jednou z prvých krajín, ktoré sa nezúčastnili prvej svetovej vojny. Preto bez obáv z cenzúry, poskytovalo najskoršie tlačové správy o veľkých úmrtiach ľudí na choroby. Väčšina z krajín zapojených do vojny cenzurovala svoju tlač. Bojujúce krajiny nechceli ďalej demoralizovať vojská a tak sa uspokojili s tým, že sa Španielsko stane obetným baránkom. Vojaci zo všetkých strán boli požiadaní, aby prešli krajinou nikoho pod guľometnou paľbou, čo bolo dosť desivé, ani nevediac, že zákopy nepriateľa boli živnou pôdou pre choroby.

Teraz je najvyšší čas odňať chrípke „španielska“ vo všetkých diskusiách o tejto pandémii. Ak sa chrípka začala na vojenskej základni USA v Kansase, potom by sa táto choroba mala premenovať. Na zabránenie budúcim katastrofám, vo svete sa podrobne pozrieme na to, čo pandémiu skutočne spôsobilo.

Je možné, že jedným z dôvodov, prečo názov „španielska chrípka“ nebol nikdy opravený, je aj ten, že pomáha skryť pôvod pandémie. Ak pôvod pandémie súvisí s experimentálnym očkovaním amerických vojakov, potom ho USA radšej nazývajú „španielskou chrípkou“ ako „baktériou Fort Riley z roku 1918“ alebo niečím podobným. Španielska chrípka začala tam, kde bola vyrobená táto experimentálna bakteriálna vakcína, čo z nej robilo hlavného podozrivého ako zdroj bakteriálnych infekcií, ktoré zabili toľko ľudí.

Oveľa ťažšie by bolo potom udržať marketingovú mantru „vakcíny zachraňujú životy“, keby sa zistilo, že experiment s vakcínami, ktorý vznikol v USA počas primitívnych rokov, zabil 50-100 miliónov ľudí.

Choroba, ktorá zabila množstvo ľudí nebola chrípka ani vírus, bola to baktéria.

V polovici roku 2000 sa veľa hovorilo o „pripravenosti na pandémiu“. Výrobcovia vakcín proti chrípke v USA dostali miliardy dolárov daňových poplatníkov na vývoj vakcín, aby sa ubezpečili, že už nebudeme mať ďalšiu smrteľnú pandémiu „chrípky“, ako bola tá v rokoch 1918-19.

Využitie „chrípkovej“ časti španielskej chrípky pomohlo výrobcom vakcín získať miliardy dolárov na vládne kontroly, aj keď v tom čase vedci vedeli, že vrahom je bakteriálna pneumónia. Myslím si, že bakteriálna pneumónia bola tým pravým zabijakom - tisíce pitiev túto skutočnosť potvrdzujú.

Podľa správy Národného inštitútu zdravia z roku 2008 bola bakteriálna pneumónia vrahom najmenej 92,7% z kontrolovaných pitiev v rokoch 1918-1919. Vedci skúmali viac ako 9.000 pitiev a „z kultivácie pľúcneho tkaniva neboli žiadne negatívne (bakteriálne) výsledky“.

... V 68 sériách pitiev vyššej kvality, v ktorých bolo možné vylúčiť možnosť nenahlásených negatívnych kultúr, bolo 92,7% kultúr autopsie pľúc pozitívnych na baktérie. Nachádzali sa tam pneumokoky, streptokoky a ďalšie organizmy (najmä nehemolytické streptokoky).

Pneumokoky alebo streptokoky boli pri pitve nájdené v "164 zo 167 vzoriek pľúcneho tkaniva". To je 98,2%. Zabíjajúce baktérie.

Odkiaľ pochádza Španielska chrípka – bakteriálna pneumónia 1918-1919?

Keď Spojené štáty vyhlásili vojnu v apríli 1917, rodiaci sa farmaceutický priemysel mal niečo, čo nikdy predtým - veľkú zásobu uniformovaných testovaných osôb z americkej armády.

Pred vojnou v roku 1917 mala americká armáda 286.000 ľudí. Po vojne v roku 1920 bola americká armáda rozpustená a mala 296.000 vojakov.

Počas vojny v rokoch 1918-1919 sa americká armáda zväčšila na 6.000.000, pričom 2.000.000 poslali do zámoria. Rockefellerov inštitút pre lekársky výskum použil tento nový fond morčiat na experimentovanie s vakcínami.

V júli 1918 predstavil Frederick L. Gates (nie je starý otec Billa Gatesa), nasledovnú správu :

„Správa o očkovaní proti meningitíde a pozorovaní aglutinínov v krvi chronických nosičov meningokoka.“

Od 21. januára do 4. júna 1918 doktor Gates uvádza experiment, v ktorom vojakom podali 3 dávky vakcíny proti bakteriálnej meningitíde. Tí, ktorí experimentovali na vojakoch, jednoducho nastriekali dávky očkovacieho séra vyrobeného na koňoch.

Očkovací režim bol navrhnutý pre 3 dávky. Prvú dávku dostalo 4.792 mužov, ale druhú dávku dostalo len 4.257 (pokles o 11%) a všetky tri dávky dostalo iba 3.702 (pokles o 22,7%).

Celkom 1.090 ľudí pre 3. dávku neprišli. Čo sa stalo s týmito vojakmi? Možno ich z Kansasu poslal vlak na východ na palubu lode smerujúcej do Európy? Už boli v nemocnici Fort Riley Hospital? Správa doktora Gatesa to neuvádza.

Článok sprevádzajúci show American Experience, ktorú som sledoval, vnáša svetlo do toho, kde by mohlo byť týchto 1.090 ľudí. Gates začal so svojimi experimentami v januári 1918. Do marca toho roku bolo „100 ľudí denne“ prijatých na ošetrovňu vo Fort Riley.

Možno niektorí z týchto ľudí chýbajú v správe doktora Gatesa - tí, ktorí nedostali 2. alebo 3. dávku?

Krátko pred raňajkami v pondelok 11. marca padlo prvé domino, ktoré signalizovalo začiatok prvej vlny chrípky v roku 1918.
Šéfkuchár Albert Gitchell sa prišiel do táborovej ambulancie sťažovať na „silnú nádchu“. Desiatnik Lee W. Drake sa tak isto na nádchu sťažoval. Do poludnia mal táborový chirurg Edward R. Schreiner viac ako 100 pacientov a všetci zrejme trpeli rovnakou chorobou ...

Gates uvádza, že niekoľko mužov v experimente malo príznaky podobné chrípke: kašeľ, vracanie a hnačku po očkovaní. Tieto príznaky sú katastrofálne pre ľudí žijúcich v kasárňach, alebo pre tých, ktorí cestujú vlakom na atlantické pobrežie, plavia sa do Európy, žijú a bojujú v zákopoch. Nehygienické podmienky v každej fáze cesty sú ideálnym prostredím pre šírenie nákazlivej choroby, ako je bakteriálna pneumónia.

Zo správy Dr. Frederika L. Gatesa:

Reakcie. - ... Vyskytlo sa niekoľko prípadov prechodnej hnačky. S týmto príznakom sa ešte nikto nestretol. Dôkladné vyšetrovanie v jednotlivých prípadoch často odhalilo informácie, že muži, ktorí sa sťažovali na účinky očkovania, trpeli v čase podania injekcie ľahkou formou prechladnutia, bronchitídou atď.
Niekedy bola reakcia vyvolaná pocitom chladu, alebo zimnice a mnoho mužov sa počas nasledujúcej noci sťažovalo na horúčku.
Ďalšími najčastejšími príznakmi boli nevoľnosť (niekedy vracanie), závraty a celkové „bolesti“ v kĺboch a svaloch, ktoré boli v niektorých prípadoch lokalizované najmä v oblasti krku, alebo spodnej časti chrbta, čo spôsobilo stuhnutie krku, alebo stuhnutie chrbta a nasledovala hnačka.
Preto tieto reakcie niekedy napodobňovali nástup epidemickej meningitídy a niekoľko očkovaných mužov bolo poslaných ako podozrivých do základnej nemocnice na diagnostiku.

Podľa Gatesa injekčne podali vojakom náhodné dávky experimentálnej vakcíny proti bakteriálnej meningitíde. Následne sa u niektorých vojakov objavili symptómy, ktoré „napodobňovali“ zápal mozgových blán, ale doktor Gates fantasticky tvrdí, že to nebola skutočná meningitída.

U vojakov sa objavili príznaky podobné chrípke. Bakteriálna meningitída, vtedy aj teraz, je známa tým, že napodobňuje príznaky podobné chrípke.

Možno je podobnosť počiatočných symptómov bakteriálnej meningitídy a bakteriálnej pneumónie k symptómom chrípky dôvodom, prečo sa experimenty s vakcínami Fort Riley dokázali vyhnúť skúmaniu, ako potenciálnej príčiny španielskej chrípky počas celých 100 rokov od jej začatia.

Ako sa španielska chrípka rozšírila tak rýchlo?

V spôsobe šírenia Gatesových baktérií je prvok dokonalej búrky. Prvá svetová vojna sa skončila iba 10 mesiacov po prvých injekciách. Nanešťastie pre 50-100 miliónov mŕtvych sa títo vojaci, ktorým injekčne podali baktérie z infikovaných koní, počas týchto 10 mesiacov rýchlo šírili.

Článok z roku 2008 na webovej stránke CDC popisuje, ako chorí vojaci z 1. svetovej vojny mohli prenášať baktérie na ostatných a stať sa tak „dokonalými nepoznanými prenášačmi“.

Doktor Gates trikrát vo svojej správe o experimente s vakcínou Fort Riley tvrdí, že niektorí vojaci mali "vážne reakcie", ktoré naznačovali "neobvyklú individuálnu citlivosť na očkovaciu látku".

Napriek tomu, že po podaní vakcíny mnohí ochoreli, zabila iba tých, ktorí boli na ňu náchylní. Tí, ktorí ochoreli a prežili, sa stali "dokonalými prenášačmi", ktorí šírili baktérie na iných a tak vytvárali ďalšie prenosy na dospelých, tie sa reťazovo šírili k ďalším, kde zabíjali náchylných, zopakoval sa tento cyklus, kým nezmizli nehygienické vojnové podmienky a už neboli k dispozícii milióny vojakov na experimenty.

Straty amerických jednotiek boli obrovské a dobre zdokumentované. Doktorka Carol Beyrle opisuje, ako sa „chrípka“ šírila americkou armádou ako blesk.

(Pri čítaní tejto správy nahraďte „chrípku“ alebo „vírus“ Dr. Beyrlovej baktériami):

... Štrnásť z najväčších výcvikových táborov hlásilo ohniská chrípky v marci, apríli alebo máji a niektorí z infikovaných vojakov nosili so sebou vírus na palubách lodí do Francúzska ...
Keď vojaci v zákopoch ochoreli, armáda ich evakuovala z prvej línie a nahradila ich zdravými ľuďmi.
Tento proces neustále privádzal vírus do kontaktu s novými hostiteľmi - mladými, zdravými vojakmi, u ktorých sa dokázal prispôsobiť, množiť sa a stať sa extrémne virulentným bez nebezpečenstva samozničenia.
... Predtým, ako bol uložený akýkoľvek zákaz cestovania, kontingent záložných vojsk opustil Camp Devens (mimo Bostonu) a zamieril do Camp Upton, Long Island, miesta vylodenia pozemných síl vo Francúzsku, pričom vzal so sebou chrípku.
Lekári z Uptonu uviedli, že prišiel "náhle" 13. septembra 1918, pričom 38 hospitalizácií nasledovalo 86 nasledujúci deň a 193 nasledujúci deň.
Vrchol hospitalizácie bol 4. októbra - 483 ľudí a do 40 dní poslal Camp Upton 6131 ľudí do nemocnice na liečbu chrípky. U niektorých sa zápal pľúc vyvinul tak rýchlo, že ho lekári diagnostikovali jednoducho tým, že pacienta pozorovali a nie počúvali pľúca ... “

USA neboli jedinou krajinou s experimentálnou bakteriálnou vakcínou Rockefellerovho inštitútu.

V správe inštitútu z roku 1919 sa uvádza:

Je potrebné poznamenať, že pred vstupom USA do vojny (v apríli 1917) ústav obnovil prípravu anti-meningokokového séra tak, aby spĺňalo požiadavky Anglicka, Francúzska, Belgicka, Talianska a ďalších krajín.

V tej istej správe sa uvádza:

Aby sa uspokojil náhly nárast dopytu po liečivých sérach vyvinutých v ústave, bola rýchlo postavená špeciálna konská stajňa ...

Experimentálne anti-meningokokové sérum vyrobené na koňoch a podávané vojakom žijúcim v stiesnených a nehygienických podmienkach vojny ... čo z toho môže byť?

Je bakteriálne sérum vyrobené z koní v Rockefellerovom inštitúte, ktoré bolo predstavené americkým vojakom a distribuované v mnohých ďalších krajinách, zodpovedné za 50-100 miliónov ľudí zabitých bakteriálnymi infekciami pľúc v rokoch 1918-1919?

Inštitút tvrdí, že počas 1. svetovej vojny distribuoval bakteriálne sérum do Anglicka, Francúzska, Belgicka, Talianska a ďalších krajín. Málo sa vie o tom, ako tieto krajiny experimentovali so svojimi vojakmi.

Dúfajme, že nezávislí vedci sa budú úprimne venovať týmto problémom.

Cesta do pekla s dobrým zámerom

Tí, ktorí sa zúčastnili týchto experimentov s vakcínami, si nepripustili, že by mohli niekomu ublížiť. Samotné meno Rockefeller a jeho celková činnosť je podnetom k zamysleniu.

Verím, že za týmto experimentom je zodpovedná štandardná lekárska arogancia - lekári „hrajúci sa na Boha“ v domnení, že môžu skrotiť prírodu bez toho, aby vytvárali nepredvídané problémy. Pokiaľ ide o lekársku hrdosť, nemyslím si, že by sa situácia za posledných 100 rokov nejako výrazne zmenila.

ČO TERAZ S TÝM ?

Vakcínový priemysel vždy hľadá ľudské morčatá. Najúspešnejší sú vtedy, keď nájdu tých, ktorí nevedia odmietnuť. Ide o vojakov, deti, deti so zdravotným postihnutím, väzňov, obyvateľstvo rozvojových krajín a nevedomých.

Experimentovanie s vakcínami u zraniteľných skupín obyvateľstva nie je otázkou minulosti. Existuje videoklip Stanleyho Plotkina, ktorý popisuje použitie experimentálnych vakcín na siroty, mentálne postihnutých, väzňov a ľudí pod koloniálnou nadvládou. Video bolo natočené v januári 2018. Arogancia lekárskej komunity je dnes rovnaká, alebo horšia ako pred 100 rokmi.

Stanley Alan Plotkin je americký lekár, ktorý pracuje ako konzultant pre výrobcov vakcín, ako je Sanofi Pasteur, ako aj pre biotechnologické firmy, neziskové organizácie a vlády.

"Otázkou je, či by sme mali vykonávať experimenty na plne fungujúcich dospelých a deťoch, ktoré potenciálne prispievajú k spoločnosti, alebo by sme mali vykonávať počiatočný výskum na deťoch a dospelých, ktorí majú ľudskú formu, ale nie sociálny potenciál." Doktor Plotkin.

Čiastočne preto, že svetové spoločenstvo si je dobre vedomé arogancie lekárov a zlého stavu lekárskej etiky, OSN v roku 2005 vypracovala medzinárodné štandardy práva na informovaný súhlas s preventívnymi lekárskymi postupmi, ako je očkovanie.

Medzinárodné spoločenstvo si dobre uvedomuje, že farmaceutický priemysel robí chyby a neustále hľadá testované subjekty. Deklarácia uvádza, že jednotlivci majú právo súhlasiť s akýmikoľvek preventívnymi lekárskymi zásahmi, ako je očkovanie.

Všeobecná deklarácia o bioetike a ľudských právach:

Článok 3 - Ľudská dôstojnosť a ľudské práva

 • Je potrebné v plnej miere rešpektovať ľudskú dôstojnosť, ľudské práva a základné slobody.

 • Záujmy a blaho jednotlivca by mali mať prednosť pred výhradnými záujmami vedy alebo spoločnosti.

Článok 6-Súhlas

 • Akýkoľvek preventívny, diagnostický a terapeutický lekársky zákrok by sa mal vykonávať iba s predchádzajúcim, slobodným a informovaným súhlasom dotknutej osoby na základe adekvátnych informácií.

 • Tam, kde je to vhodné, musí byť jeho súhlas vyjadrený a môže byť dotknutou osobou kedykoľvek a z akéhokoľvek dôvodu odvolaný bez predsudkov alebo predsudkov.

Čistá voda, hygiena, splachovacie toalety, chladené potraviny a zdravé stravovanie urobili a stále robia oveľa viac pre ochranu ľudstva pred infekčnými chorobami ako ktorýkoľvek očkovací program.

Z týchto dôvodov musia tvorcovia politík na všetkých úrovniach vlády chrániť ľudské práva a individuálne slobody jednotlivcov, aby sa vzdali programov očkovania Arogancia lekárskej komunity nikdy nezmizne. Politickí činitelia si musia byť vedomí toho, že vakcíny, ako všetky lekárske zásahy, nie sú neomylné.

Vakcíny nie sú mágia. Všetci sme rôznym spôsobom náchylní na choroby. V rokoch 1918-1919 očkovací priemysel experimentoval s vojakmi, pravdepodobne s katastrofálnymi výsledkami.

V roku 2018 vakcínový priemysel denne experimentuje s deťmi. Očkovací plán nebol nikdy testovaný tak, ako je uvedené. Výsledky experimentu sú nasledujúce: 1 zo 7 amerických detí má nejakú formu špeciálneho vzdelávania a viac ako 50% má nejakú formu chronického ochorenia.

V rokoch 1918-1919 neexistovala žiadna bezpečnostná kontrola po očkovaní. V roku 2018 prakticky tiež neexistuje žiadna bezpečnostná kontrola po očkovaní. V rokoch 1918-1919 neručil výrobca za zranenie, alebo smrť spôsobenú vakcínami.

V roku 2018 výrobcovia vakcín tak isto nie sú zodpovední za žiadne zranenie alebo smrť spôsobenú vakcínami, ktorá bola formalizovaná v roku 1986.

V rokoch 1918-1919 neexistovalo žiadne nezávislé vyšetrovanie, ktoré by spochybňovalo oficiálnu teóriu, že „španielska chrípka“ bola nejakým záhadným ochorením, ktoré spadlo z neba. Mám podozrenie, že mnohí z tých, ktorí pracovali v Rockefellerovom inštitúte, vedeli, čo sa stalo a že mnohí z lekárov, ktorí podávali očkovacie látky armáde, vedeli, čo sa stalo, ale títo ľudia sú už dávno mŕtvi.

V roku 2018 je farmaceutický priemysel najväčším darcom kampaní pre politikov a najväčším inzerentom vo všetkých typoch médií, takže za 100 rokov sa toho zmenilo málo. Tento príbeh budú mainstreamové médiá pravdepodobne ignorovať, pretože ich platy sú hradené farmaceutickou reklamou.

Keď nabudúce budete niekoho počuť: „Vakcíny zachraňujú životy“, alebo „Vakcína je sloboda“ nezabudnite, že skutočná história nákladov a prínosov očkovacích látok je oveľa komplexnejšia ako ich slogan. Pamätajte tiež, že v rokoch 1918-1919 vakcíny mohli zabiť 50-100 miliónov ľudí. Ak je to pravda, potom tieto náklady ďaleko prevažujú nad akýmkoľvek prínosom, najmä ak vezmeme do úvahy, že inštalatéri, elektrikári a inžinieri vykonávali a naďalej vykonávajú skutočnú prácu, ktorá znižuje úmrtnosť na choroby.

Vakcíny nie sú mágia. Ľudské práva a bioetika sú nevyhnutné. Politickí činitelia musia porozumieť histórii lekárskej hrdosti a chrániť ľudské práva jednotlivcov a rodičov, ako je to popísané vo Všeobecnej deklarácii o bioetike a ľudských právach.

Článok je napísaný v r. 2018. Uvedené obavy z arogancie farmakologického priemyslu sa v tomto období násilne prejavujú pri ďalšom experimenálnom vakcinovaní. Hyeny pokročili v znásilňovaní tak sofistikovane, že sa otvorene hlásia k smrtiacim účinkom svojho experimentu a spochybňujú ľudské slobody, ktoré sami deklarovali v zákonoch. Používajú mocnú silu peňazí, ktorou si kupujú okyptené vlády sveta. Takmer o 100 rokov si to skúsili zopakovať, budú úspešní ?

This content has been blocked in your Privacy Preferences.

Komentáre 0

Zatiaľ bez komentárov. Buďte prvý so svojim komentárom.