Superion Herbs - Sibírska čaga

Špeciálnou metódou dvojitej extrakcie získaný výťažok zo 100% Sibírskej Čagy

  • Obsah polysacharidov min. 40%
  • Obsah triterpenoidov min. 4%
  • 100% čistý extrakt, neobsahuje plnidlá ani konzervačné látky

Balenie: 90 toboliek x 500 mg tj. 45g (balenie vystačí na 3 mesiace užívania)

Dávkovanieprvý týždeň 1 tobolka ráno cca 20 minút pred raňajkami, od druhého týždňa 1 tobolka ráno cca 20 minút pred raňajkami a 1 tobolka popoludnie medzi jedlami. Tobolky je najlepšie zapiť vlažnou alebo teplou tekutinou.

 

 

 

Materiál

rastlinné tobolky

Čaga - Ryšavec šikmý (500mg)

Čaga - Ryšavec šikmý Čaga - Ryšavec šikmý

Z hľadiska obsiahnutých látok sú najdôležitejšie polysacharidy, polyfenolické látky a triterpenoidy lanostanového typu.

Dokumentácia

§ Nariadenie EP 1924 2006, NARIADENIE KOMISIE EU č. 1047 2012, Nariadenie 432 2012, Stanovisko UVZ SR 04.04.2013, Stanovisko UVZ SR 18.06.2013 §

Informácie uvedené na stránkach sú od nezávislých prispievateľov, alebo len súborom informácii z voľne dostupných domácich a zahraničných zdrojov. Uvedené informácie sú prezentované len so zámerom zdieľania a podpory osobného vzdelania a informácií. Slobodu prejavu a právo na informácie zaručuje Ústavný zákon. Názory autorov sa nemusia zhodovať s názormi tejto stránky, ktorá nenesie zodpovednosť za nesprávne informácie.

Cieľom textu nie je zmierniť, alebo liečiť akékoľvek zdravotné, či psychologické stavy, ani pôsobiť preventívne, ani diagnostikovať, ani k takejto činnosti podnecovať. Za žiadnych okolností nenavádzajú čitateľov nahrádzať bežnú „nevyhnutnú“ lekársku starostlivosť, či urgentnú medicínu, ani k tvrdeniam o liečivých účinkoch produktov, či postupov.

Vyzývame vás k tomu, aby ste si v spolupráci s „kvalifikovaným“ zdravotníckym pracovníkom vytvorili v oblasti zdravotnej starostlivosti vlastný názor a urobili vlastné rozhodnutie na základe vášho úsudku a prieskumu. Publikované vyhlásenia neboli hodnotené regulačným orgánom. Odporúčame vám, aby ste si pred tým, než niečo zakúpite, alebo urobíte nejaké rozhodnutie, vykonali svoj vlastný individuálny prieskum.

0