Activstar - Activ Body sprej

Varianty

150ml
29,00 €
Objem 150 ml

1000 - 1100 aplikácií

Pôsobí regeneračne a relaxačne na pohybový aparát. Extrakty rastlín v spreji majú protizápalové, antibakteriálne, antialergické a regeneračné účinky na pokožku. Tiež pôsobia na dermatitídy, na atopický exém, lupienku a opary. Prípravok dodáva telu rad antioxidantov, minerálov a vitamínov. Rýchlo sa vstrebáva a zanecháva príjemný nemastný pocit.

Dávkovanie : aplikujte prípravok na postihnuté miesto, vmasírujte do pokožky v priebehu 5-10 minút, alebo prikryte fóliou a nechajte pôsobiť.

Materiál

Pagaštan konský - Aesculus hippokastanum (extrakt), Boswellia serrata - kadidlo (extrakt), MSM - Metylsulfonylmetán, Konopa siata - Cannabis sativa (extrakt), Eukalyptus - Eukalyptus Regnans (extrakt), Rozmarín lekársky - Rosmarinus officinalis (extrakt), Kostihoj lekársky - Symphitum officinale (extrakt), Gáfor, Mentol, Pantenol, Alantoin, Etanol, Glycerín, Voda

Pagaštan konský - Aesculus hippokastanum

Je známy ako cievne tonikum a antiflogistikum. Aktívne látky z gaštanu zvyšujú odolnosť vlásočníc a zlepšujú žilový tonus. 

Boswellia serrata - kadidlo Boswellia serrata - kadidlo

Najdôležitejšou účinnou látkou kadidla je 11-keto kyselina boswellová KBA a AKBA, ktorá inhibuje enzým 5-lipooxygenázu a tým predchádza ochoreniam srdca, mŕtvici, onkologickým ochoreniam a aj Alzheimerovej chorobe.

MSM - Metylsulfonylmetán

Je odporúčaný pri zápalových ochoreniach kĺbov. Pre svoje protizápalové pôsobenie je vhodný aj ako doplnok celkovej liečby.

Konopa siata - Cannabis sativa

Extrakt z konope je bohatý na bielkoviny, vitamín E, mastné kyseliny (hlavne palmitová, stearová, olejová, linolová a linolenová).

Eukalyptus - Eukalyptus Regnans

Okrem toho, že eukalyptus priaznivo pôsobí na dýchanie, napomáha aj hojeniu rán, podporuje koncentráciu, pôsobí proti migréne a nespavosti.

Rozmarín lekársky - Rosmarinus officinalis

V ľudovom liečiteľstve ale aj vo farmaceutickom priemysle sa používa ako prostriedok, ktorý zvyšuje prekrvenie a utišuje bolesti, najmä svalové, kĺbové a nervové, odstraňuje aj pocit chladu v končastinách. Pri použití zvonka čistí pleť, odstraňuje ekzémy, hojí rany. Má ostrú gáforovú chuť a silnú aromatickú vôňu.

Kostihoj lekársky - Symphitum officinale

Kostihoj pôsobí ako protizápalový, regeneračný a ochranný prostriedok. Používa sa najmä zvonka na hojenie rán a regeneráciu tkanív.

Gáfor

antimikrobiálne vlastnosti

Mentol

Používa sa v mnohých produktoch a to z mnohých príčin. Napríklad na úľavu od bolesti hrdla, ošetrenie ústnej dutiny, proti kašľu, na úľava od svrbenia, ako topické analgetikum pri exémoch kože, drobných poraneniach ale aj proti bolesti hlavy. Používa sa aj ako antiseptikum na ošetrenie rán po holení.

Pantenol

Je dôležitý pri biosyntéze koenzýmu A, ktorý hrá úlohu pri mnohých enzymatických reakciách a pri raste buniek. Zlepšuje elasticitu pokožky a akceleruje hojenie drobných poranení a poškodení kože.

Alantoin
Etanol
Glycerín
Voda
Technológia
Plast - HDPE Plast - HDPE

HDPE (#2):  High Density Polyethylene (HDPE) – polyetylén s vysokou hustotou.

Je ho možné považovať za bezpečný.

Janko

5-10 hodín týždenne bedminton na betónovej podlahe dá zabrať. Activ Body sprej veľmi dobre podporuje regeneráciu a rieši bolesti kĺbov. Spolupracujem.

Janko Žilina

Podobné produkty

§ Nariadenie EP 1924 2006, NARIADENIE KOMISIE EU č. 1047 2012, Nariadenie 432 2012, Stanovisko UVZ SR 04.04.2013, Stanovisko UVZ SR 18.06.2013 §

Informácie uvedené na stránkach sú od nezávislých prispievateľov, alebo len súborom informácii z voľne dostupných domácich a zahraničných zdrojov. Uvedené informácie sú prezentované len so zámerom zdieľania a podpory osobného vzdelania a informácií. Slobodu prejavu a právo na informácie zaručuje Ústavný zákon. Názory autorov sa nemusia zhodovať s názormi tejto stránky, ktorá nenesie zodpovednosť za nesprávne informácie.

Cieľom textu nie je zmierniť, alebo liečiť akékoľvek zdravotné, či psychologické stavy, ani pôsobiť preventívne, ani diagnostikovať, ani k takejto činnosti podnecovať. Za žiadnych okolností nenavádzajú čitateľov nahrádzať bežnú „nevyhnutnú“ lekársku starostlivosť, či urgentnú medicínu, ani k tvrdeniam o liečivých účinkoch produktov, či postupov.

Vyzývame vás k tomu, aby ste si v spolupráci s „kvalifikovaným“ zdravotníckym pracovníkom vytvorili v oblasti zdravotnej starostlivosti vlastný názor a urobili vlastné rozhodnutie na základe vášho úsudku a prieskumu. Publikované vyhlásenia neboli hodnotené regulačným orgánom. Odporúčame vám, aby ste si pred tým, než niečo zakúpite, alebo urobíte nejaké rozhodnutie, vykonali svoj vlastný individuálny prieskum.

0