CC Hub


Investujte do kryptomien a zabezpečte si svoju budúcnosť
Dní Max. vklad Vklady celkom Max. výber Výbery celkom
1
$
7
$

Teraz je ten správny čas investovať do kryptomien a ťažiť z dobrých ziskov. V dnešnej dobe epidémie korónových vírusov je investícia do kryptomien najlepším a najbezpečnejším spôsobom, ako dosiahnuť slušný zisk.
Spoločnosť sa zaviazala chrániť a znásobovať peniaze našich investorov. Pripojte sa hneď teraz a začnite investovať.

Idea

Ponúkame najlepšiu platformu na investovanie do kryptomien.
Počas epidémie korónových vírusov sa možnosti príjmu zmenšili. Celý svet bojuje s ekonomickou recesiou. V obchodovaní s kryptomenami je prítomný iba záujem z dôvodu príjmu. Berúc do úvahy dopyt investorov, priniesli sme najlepšiu platformu na zarobenie slušných peňazí obchodovaním s kryptomenami. Účasťou na našej platforme máte záruku, že budete mať zisky.

Investičný plán

 

Program sprostredkovania

Štandardný program

 • Všetci naši členovia sa môžu zúčastniť nášho štandardného programu sprostredkovania. Na účasť v tomto programe sprostredkovania nie je potrebný žiadny vklad. Môžete si zarobiť aj ako bezplatný člen.
 • 5% za priame odporúčanie
 • 2% z 1. línie
 • 1% z 2. línie

Program zástupcu

 • Ak sa chcete stať oficiálnym zástupcom spoločnosti CCM LIMITED, môžete zaregistrovať prostredníctvom zástupcu. Naši oficiálni zástupcovia zarábajú vyššie zárobky za sprostredkovanie.
 • 7% za priame odporúčanie
 • 3% z 1. línie
 • 2% z 2. línie
Čo je CC Hub?

CC Hub je spoločnosť spravujúca online fondy. Klientom po celom svete ponúka všetky druhy profesionálnych finančných a investičných služieb a podpory.

Kto môže investovať na CC Hub?

Ak chcete investovať, musíte sa najskôr stať členom CC Hub. Po zaregistrovaní môžete vložiť prvý vklad. Všetky vklady musia byť vykonané prostredníctvom členskej oblasti. Všetci investori musia mať minimálne minimálny vek požadovaný v ich krajine na to, aby si mohli otvoriť účet. Vo väčšine krajín je minimálny vek 18 rokov. Môžete byť našim investorom bez ohľadu na krajinu pobytu, ak táto činnosť nie je v rozpore s vašimi domovskými právnymi predpismi.

Ako sa zaregistrovať na CC Hub a je to zadarmo?

Je veľmi ľahké sa zaregistrovať na CC Hub. Môžete jednoducho kliknúť na tlačidlo „Registrovať“ v hornej časti alebo sa zaregistrovať kliknutím sem. Je to úplne zadarmo. Pred registráciou si prečítajte naše podmienky.

 

Poradenstvo a odborné poradenstvo

Investície do akýchkoľvek online programov vo všeobecnosti nesú mierny až vysoký stupeň rizika a nemusia byť vhodné pre všetkých investorov. Pred rozhodnutím o investovaní na CC Hub by ste mali starostlivo zvážiť svoju finančnú situáciu a úroveň svojich skúseností. Mali by ste si byť vedomí všetkých rizík spojených s investovaním a v prípade pochybností vyhľadať radu od nezávislého finančného poradcu. Existuje možnosť, že by ste mohli utrpieť stratu časti alebo celej svojej počiatočnej investície, a preto by ste nemali investovať peniaze, o ktoré nemôžete prísť. Investujete na svoje vlastné riziko a súhlasíte s tým, že minulá výkonnosť nie je zárukou rovnakej budúcej výkonnosti.

 

Používanie stránky

Porušovatelia spamu budú z webu natrvalo odstránení s okamžitou platnosťou. CC Hub si vyhradzuje právo prijať alebo odmietnuť ktoréhokoľvek člena za člena bez vysvetlenia.

Podmienky účasti

Člen, ktorý sa môže zúčastniť, musí mať najmenej 18 rokov. Členovia musia poskytnúť serveru CC Hub presné, úplné a aktualizované registračné informácie vrátane presného mena a e-mailovej adresy.

V plnom rozsahu povolenom platnými zákonmi môže CC Hub podľa vlastného uváženia a z akéhokoľvek alebo žiadneho dôvodu odmietnuť prijať žiadosti o členstvo.

Člen nesmie:

 • Aktivovať alebo používať viac ako jeden členský účet; Vytvorte niekoľko účtov, aby ste mohli získať províziu za sprostredkovanie.
 • Vybrať alebo použiť e-mailovú adresu inej osoby.
 • Používanie mena podlieha právam inej osoby bez jej súhlasu.
 • Použite falošné alebo zavádzajúce meno alebo e-mailovú adresu na aktiváciu alebo použitie účtu člena.

Naše práva

CC Hub si vyhradzuje právo sledovať aktivitu člena podľa IP adresy, ako aj podľa aktivity jednotlivých prehliadačov. CC Hub má právo podľa vlastného uváženia pozastaviť alebo zrušiť členstvo člena a prístup na webovú stránku a program, a to kedykoľvek a z akýchkoľvek dôvodov. Všetky zárobky môžeme zrušiť podľa nášho výhradného uváženia.

Súlad s členmi

Člen sa zaväzuje, že nezneužije svoje členské oprávnenie tým, že bude konať v rozpore s touto dohodou. Člen súhlasí s tým, že sa nebude pokúšať zarábať inými ako legitímnymi kanálmi autorizovanými CC Hub. Člen súhlasí s tým, že sa nebude podieľať na žiadnom podvodnom správaní akéhokoľvek druhu. Budeme jediným rozhodujúcim činiteľom v prípadoch podozrenia na zneužitie, podvod alebo porušenie jeho pravidiel. Každé rozhodnutie týkajúce sa zrušenia zárobkov a ukončenia členstva je konečné a záväzné.

Člen bude dodržiavať všetky zákony, pravidlá a nariadenia, ktoré sa na neho vzťahujú. Člen berie na vedomie, že sa môže programu zúčastniť, iba ak a v takom rozsahu, ako to umožňujú také zákony, pravidlá a nariadenia.

Zrieknutie sa zodpovednosti a obmedzenie zodpovednosti

Vyhradzujeme si právo meniť pravidlá, provízie a sadzby programu kedykoľvek a podľa nášho výhradného uváženia bez predchádzajúceho upozornenia, najmä z dôvodu rešpektovania integrity a bezpečnosti záujmov členov ako celku. Súhlasíte s tým, že je výlučne vašou zodpovednosťou skontrolovať súčasné podmienky.

Ako vložiť investíciu

Aký je minimálny a maximálny vklad povolený v každom investičnom programe?

Na našej domovskej stránke nájdete všetky informácie o našich investičných programoch.

Aké spôsoby platby sú tu akceptované?

V súčasnej dobe akceptujeme Bitcoin, Ethereum, BitcoinCash a Stellar.

Ako vybrať svoje prostriedky?

Na paneli členov kliknite na možnosť „Vybrať“. Nasleduj inštrukcie. Predtým, ako požiadate o výber, nezabudnite zadať svoj prijímajúci účet do účtov Peňaženky na stránke Upraviť profil.

Ako dlho trvá vybavenie mojej žiadosti o výber?

Všetky žiadosti o výber sú spracované okamžite.

 

Plán A - 4% za 24 hodín

 • vklad prvých 100$, za 24 hodín zisk 104$
 • vklad 104$, za 24 hodín zisk 108$
 • zložené úročenie je ôsmy div sveta, za mesiac 324$
 • za 60 dní prechod na plán B

Plán B - 7% za 34 hodín

 • vklad 1.000$, za 30 dní zisk 3.800$
 • za 25 dní prechod na plán C

Plán C - 9% za 48 hodín

 • vklad 3.000$, za 30 dní zisk 10.900$
 • za 8 dní prechod na VIP I

Plán VIP I - 15% za 50 hodín

 • vklad 4.000$, za 30 dní zisk 24.600$
 • za 11 dní prechod na VIP II

Plán VIP II - 6% za 5 hodín

 • vklad 7.000$
 • za 3 dni prechod na VIP III

Plán VIP III - 12% za 12 hodín

 • vklad 12.000$
 • celkom slušný zárobok
0