Crowd1 - Epic Loto

image

Epic1 Lotto je spustené!
Epic1 Lotto nájdete v kancelárii pod C-STORE.

Ide o platformu na lotériové tikety číslo 1 na svete, kde si môžete kúpiť skutočné lotériové lístky pre Powerball, Mega Millions, Lotto America v USA, Lotto vo Veľkej Británii, Loto vo Francúzsku a EuroMillions v Európe!

Kedy bude k dispozícii Epic1 Lotto?

Epic1 Lotto bude spustené pre členov Crowd1 opäť postupne po jednotlivých úrovniach rovnako ako u predchádzajúcich platforiem.

Čím je Epic1 Lotto také výnimočné?

  • Epic1 Lotto vám umožňuje kupovať skutočné tikety do 6 najpopulárnejších národných lotérií na svete
  • Až 20% zľava na nákupy s viac remízami
  • Hrajte spolu, vyhrávajte spolu - zapojte sa do týždenného syndikátu Crowd1 50/50
  • 100% priehľadnosť so skenovaným obrázkom v ovládacom paneli vášho žrebovacieho lístka
  • Mobilné a desktopové užívateľsky prívetivé webové stránky
  • Zákaznícka podpora 24 hodín denne, 7 dní v týždni

Takto funguje syndikát: Lotériový syndikát je skupina ľudí, ktorí hrajú skôr spolu, ako jednotlivci. Vstupenka Crowd1 50/50 Syndicate je vstupenka na týždenný syndikát hraný v lotériách Mega Millions a Powerball, kde sa polovica všetkých výhier vypláca kupujúcemu vstupenky a polovica sa pripočíta k celkovému podielu syndikátu, ktorý sa potom rozdelí rovnako medzi všetkými zakúpenými lístkami. Aby sa zákazník mohol stať členom syndikátu na nasledujúci týždeň, musí si kúpiť aspoň jeden lístok Crowd1 50/50 Syndicate v Mega Millions alebo Powerball medzi pondelkom 12:00 a 23:59 nedele GMT.

 

Služieb na predaj lotériových lístkov z celého sveta je veľa. Umožňujú napríklad Európanovi hrať lotériu zo spojených štátov (Powerball, Mega Millions) alebo z Austrálie (Oz Lotto, Oz Powerball). Lístky sú samozrejme drahšie než ako by ste si ich kúpili priamo v danom štáte, ale stále lacnejšie ako si platiť letenku. Služby sú už veľmi dobre zabezpečené a a garantujú vyplatenie výhry.

Existuje aj veľa zberných stránok, ktoré využívajú partnerský program lotériovej služby, ktorá sama o sebe musí mať na takúto činnosť povolenie v danom štáte alebo únii. V európskej únii sa hlavne sústreďujú na Malte či Cypre, lebo tam robia najmenšie problémy s licenciou, je cenovo dostupnejšia a platia oveľa menšie dane zo zisku než v bežných kapitalistických štátoch. Treba pripomenúť, že v lotériách a hazardných hrách sa točí obrovské množstvo peňazí.

Uvidíme ako si všetky tieto záležitosti pokryl Crowd1, no tým že ide o uzatvorenú platformu, mal by to mať oveľa ľahšie a určite zažije rýchly štart.

 
 

Komentáre 0

Zatiaľ bez komentárov. Buďte prvý so svojim komentárom.
0