image

DEXFIN preteky 2-5/12 sezóny Mercedes-Benz Virtual GP 2021

Odkazy: Odkaz 1

2. pretek z 12 - Daytona

3. pretek z 12 - Zolder, Belgicko

Na 22 pretekárov tentoraz čaká belgický okruh Zolder, kde séria Mercedes-Benz Virtual GP pôjde vôbec prvýkrát. Zaujímavá a úzka technická trať prinesie zaujímavé predstavenie v závode na 55 minút, ktorý bude možné sledovať online na platformách YouTube, Facebook a Twitch (Virtual GP a PLAYzoneUP).

4. pretek z 12 - Motegi, Japonsko

Tento štvrtý závod tohtoročnej sezóny prinesie jednu veľkú premiéru. V rámci Mercedes-Benz Virtual GP prvýkrát navštívime japonský okruh Motegi, kde sa opäť predstaví 22 tých najlepších českých a slovenských pretekárov. Závod na 55 minút môžete prvýkrát tento rok sledovať NAŽIVO na obrazovkách O2 TV Sport! A samozrejme tiež online na platformách YouTube, Facebook a Twitch.

5. preteky z 12 - Donington Park, Veľká Británia

V piatom závode tohtoročnej sezóny Mercedes-Benz Virtual GP čaká na pretekárov návrat do Európy, konkrétne na britský okruh Donington Park. Na ňom sa opäť predstaví 22 vozidiel Mercedes-AMG GT3 riadené tými najlepšími jazdcami z Česka a Slovenska. Závod na 55 minút bude k dispozícii nielen online na platformách YouTube, Facebook a Twitch (Virtual GP a PLAYzoneUP), ale tiež opäť NAŽIVO na obrazovkách O2 TV Sport!

Komentáre 0

Zatiaľ bez komentárov. Buďte prvý so svojim komentárom.