image

Spoločnosť Altered Ventures oznámila strategické partnerstvo so spoločnosťou VICTORIA VR na konferencii VR / AR Global Summit

Investičný fond VR / AR s 22-ročnými skúsenosťami v hernom priestore pomôže blockchainu a spusteniu VR splniť ich poslanie stať sa najväčším virtuálnym svetom vybudovaným a 100% vlastneným jeho používateľmi. Spoločne sa predstavia počas globálneho summitu VR / AR.

San Francisco, CA. 1. júna 2021. - Altered Ventures, investičný fond Silicon Valley zameraný na nezávislé hry, esporty a VR / AR, oznámi počas globálneho summitu VR / AR investičné a strategické partnerstvo s pražským blockchainom a startupom VR VICTORIA VR.

„Byť Mexičanom so sídlom v Silicon Valley od roku 2010, investovať a spolupracovať s našim fondom na úžasnom a vizionárskom startupe z Prahy a oznámiť to počas globálneho summitu VR / AR, je skutočným svedectvom potenciálu rozvíjajúcich sa trhov v rámci tohto Metaverse. Revolúcie, ku ktorej všetci smerujeme,“ uviedol Mario Valle Reyes, zakladateľ a riadiaci partner spoločnosti Altered Ventures.

Počas svojej prezentácie 4. júna Altered Ventures ukáže, prečo budujú virtuálnu galériu, aby investovali do umenia, hier a esportov z inej perspektívy a prečo môže byť Victoria VR budúcim decentralizovaným metaverse svetom, v ktorom tento investičný fond a ďalšie spoločnosti, hráči, ľudia budú môžu žiť, pracovať a hrať ako súčasť konvergencie medzi blockchainovými technológiami a virtuálnym zážitkom.

„Sme nadšení, že môžeme nadviazať toto partnerstvo so spoločnosťami Altered Ventures a Mario Valle. Veríme, že jeho skúsenosti v hernom sektore budú pre budúcnosť Victoria VR neoceniteľné, pretože sa snažíme vytvoriť si meno nielen v blockchainovej komunite, ale aj mimo nej. Tešíme sa, že spolu začneme túto cestu na VR / AR Global Summit,“ uviedol Ondřej Dobruský, spoluzakladateľ a generálny riaditeľ spoločnosti Victoria VR.

 

Informácie o Altered Ventures - alteredgallery.art/venturecapital.game

Investičný fond so sídlom v Silicon Valley a založený v roku 2016 Mexičanom Mario Valle Reyes. Fond sa zameriava na správu portfólia na verejných a súkromných trhoch a investuje do troch strategických sektorov z herného priemyslu: nezávislé hry, esporty a projekty VR / AR v štádiu pred nasadením. Web: venturecapital.game Twitter: @alteredventures

O spoločnosti Victoria VR - victoriavr.com

Prvý masívne multiplayerový online svet založený na blockchaine vo virtuálnej realite s fotorealistickou grafikou, ktorú vytvárajú a vlastnia jej používatelia. Celý svet je postavený tak, aby bol univerzálnou platformou pre všetky virtuálne reality, hry a decentralizované aplikácie. Spoločne tak vytvára Metaverse - zdieľanú virtuálnu oblasť, 3D internet. Vo svete Victoria VR budú hry, úlohy, nekonečné dobrodružstvo, virtuálne galérie a The Big Market VR, kde si môžete vymieňať NFT v 3D! Používatelia budú navyše odmenení za každú zo svojich aktivít vo svete VR.

Globálny samit VR / AR - vrarglobalsummit.com

Tento summit je obsahovo zameranou šou VR / AR, ktorá obsahuje dôležité rozhovory, prednášky, výstavy a udalosti vedené poprednými svetovými spoločnosťami a organizáciami, ktoré zdieľajú praktické a cenné prípady skutočného použitia z virtuálneho priemyslu. Náš samit je teraz najväčšou virtuálnou technologickou udalosťou na svete. Náš posledný online samit v júni sa zúčastnil naživo takmer 12 000 ľudí!

 
 

Komentáre 0

Zatiaľ bez komentárov. Buďte prvý so svojim komentárom.