EZOfest zdravia

V poradí už 31. ezoterický festival zdravia
niekoľko desiatok vystavovateľov, terapeutov a predajcov
počas 2 dní množstvo prednášok v 2 sálach
občerstvenie a ochutnávky

  17.5.2019 - Piatok
  seminárna miestnosť 109
   
13:00 Mgr. Michelle Mattieligh - Spracovanie blokád rodovej karmy premietanej do našich vzťahov
14:00 Akuira - Chaneling z akášického vedomia - prijatie a uchopenie vesmírnych zákonov
15:00 Zdenka Blechová (CZ) - Srdce stoupá vzhůru
16:00 Pharm. Dr. Jozef Zima - Stravovanie pri reumatických ochoreniach, výživa ktorá lieči
17:00 Mgr. Helena Cmurová (CZ) - Ľanový olej a naše zdravie - Olejovo-bielkovinová strava Dr. Budwig
18:00 Tomáš Valkovský - Wim Hofova metóda - práca s chladom, dýchaním a nastavením mysle
   
  seminárna miestnosť 111
   
11:30 Marianna Púšová - Tantra v bežnom živote
13:00 Ján Karolik - Elektromagnetický smog
13:45 Ing. Marek Horos - Blahodárne účinky granátového jablka - čím je výnimočné?
14:30 Peter Baláži - Návratenie zdravia
15:15 Branislav Rybička - Vedomý Muž
16:00 Štefan Zakuťanský - Samoliečba chrbtice a končatín s názornými ukážkami
16:45 Hana Orgovánová - Uzdravovanie kmeňových buniek teplom
17:30 Ing. Alice Krempaská - Tradičná ruská medicína a orgánové hodiny
18:15 Swami Dayananda - Cesta k prameňu
   
  18.5.2019 - Sobota
  seminárna miestnosť 109
   
09:00 Zdenka Blechová (CZ) - Numerológia na rok 2019
10:00 Monika Jakubeczová - Anjeli v našich životoch
11:00 Mgr. Helena Cmurová (CZ) - DMSO - zázračná látka z prírody
12:00 Peter Planieta - Štyri piliere zdravia
13:30 Ing. Vladimír Laubert - Človek v Dŕžave
15:00 Ing. Katarína Černotová - Ako liečiť bylinkami rôzne choroby - prevencia a prvá pomoc
15:45 Jozef Drha - O škodlivosti elektrosmogu a možnostiach ochrany
16:15 Ing. Jozef Neubauer - Sekundárny mozog, pojem, význam a jeho aktivácia z pohľadu Tao
   
  seminárna miestnosť 111
   
09:00 Mgr. Janette Bakajsová - Homeopatická liečba tráviacich problémov
09:45 Robert Končal - Terapeutické huby
10:30 Ing. Zuzana Majorová - Rovnováha vďaka aniónom
11:15 Ing. František Krč - Skúsenosti s používaním ionizovanej vody v praxi
12:00 Mgr. Michelle Mattieligh - Premena ženy z obete na bohyňu a spracovanie jej zranení uložených do DNA
13:00 Mgr. Ivana Jankuvová - Prečo a ako čistiť, umývať, prať bez chemických toxínov
13:45 Branislav Rybička - Prepis starých vzorcov správania
14:30 Ing. Ľubica Kuttnerová - Budúcnosť je v probiotikách - prírodných a vodných
15:15 Marta Eder - Prístup k vedomiu - O technike Access Consciousness
16:00 Ing. Adriana Tomečková - Meditačná prax alebo oplatí sa meditovať? Ako správne meditovať?