Semináre vedmy Nadeždy

image

Metafyzika pre život II.- Nadežda Petrovna Tokareva - sibírska vedma

V novembri 2019 prebehnú u nás nové semináre vedmy Nadeždy zo Sibíri, na ktoré Vás srdečne pozývame.

Vzhľadom na to, že sa u nás už uskutočnil dostatočný počet začiatočníckych seminárov, tentoraz budú semináre už organizované tak, ako všade v Rusku – Začiatočnícke a Veľké.

Na Začiatočníckych seminároch je okrem vysvetlenia podstaty štruktúry Jemnohmotného Sveta a principiálnych Konov Stavby Sveta ustanovovaný u účastníkov aj prvopočiatočný, čistý, etalónový stav čakrálnych a rozmernostných štruktúr a ženám sú vytvárané Oberežné Kruhy.

Na Veľkých seminároch už všetci účastníci v meditáciách pracujú s konkrétnymi okruhmi tém, ktoré sú vždy Jemnohmotným Svetom otvárané pre konkrétny národ či krajinu.

Energie Jemnohmotného Sveta, ktoré prechádzajú účastníkmi sú oveľa vyššie a intenzívnejšie na Veľkých seminároch, preto neodporúčame bez predchádzajúcej skúsenosti navštíviť ako prvý Veľký seminár.

Skúsenosti už ukázali, že ani jeden seminár nie je opakovaním predchádzajúceho, či akéhokoľvek iného, pretože Jemnohmotný Svet vždy otvára také okruhy, ktoré sú súčasťou, alebo sa týkajú všetkých účastníkov seminára.

Semináre je síce možné – po absolvovaní Začiatočníckeho – absolvovať aj zo záznamov cez internet, ale skúsenosť ukazuje, že Navný priestor prenosu videosignálov sčasti potláča energie prechádzajúce cez účastníkov (o cca 10-20%). Preto je vždy najvhodnejšie absolvovať seminár naživo.

Termíny seminárov:

  • (2-3). 11. 2019; KOŠICE - Veľký seminár; nahlásiť sa môžete TU;
  • (9-10). 11. 2019; ROŽNOV POD RADHOŠTEM - Začiatočnícky seminár, nahlasovať sa môžete cez email: vychodilovao@seznam.cz;
  • (16-17). 11. 2019; LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ - Začiatočnícky seminár; nahlásiť sa môžete TU;
  • (23-24). 11. 2019; BRATISLAVA - Veľký seminár, nahlásiť sa môžete TU.

Semináre sú organizované po dve trojhodinové jednotky s hodinovou prestávkou na obed. Celý seminár trvá dva dni a obsahuje spolu štyri trojhodinové jednotky.