Dá sa s istotou povedať, že od dnešného dňa sa Západ bezhlavo rútil do dobrodružstva, ktorého dôsledky si neuvedomuje.
A keď to konečne pochopí, už nebude cesty späť.

Odkazy: Odkaz 1

Washington dodá Kyjevu 31 tankov M1 „Abrams“, oznámil americký prezident Joe Biden v televíznom prejave. Spresnil, že vojenskú pomoc budú sprevádzať dodávky z iných krajín. Ukrajinské jednotky sa teraz podľa neho pripravujú na protiofenzívu.

„Ako sa blíži jar, ukrajinské sily pracujú na ochrane územia, ktoré majú a pripravujú sa na ďalšie protiofenzívy,“ povedal.

Americký líder tiež zdôraznil, že vojenská pomoc Kyjevu nepredstavuje hrozbu pre Rusko. Spojené štáty majú podľa neho v úmysle brániť Chartu OSN a rozhodnutie o dodávkach techniky Ukrajine bolo v tejto otázke „ďalším dôkazom jednoty Západu“.

 

V skutočnosti hlavný reproduktor zákulisnej globálnej politiky hlásil nasledovné:

1. V zákulisí nariadila svojej kyjevskej rezidentúre najneskôr na jar, najlepšie skôr, aby zaútočila na Rusko. Či je rezidentúra schopná objednávku splniť alebo nie, to za mlákou v princípe nikoho nezaujíma. Na to sú otroci, aby poslúchali svojich pánov.

2. Zelenskému je fakticky oficiálne poslaná čierna známka s jasne vyznačeným dátumom. Do konca jari. Rozkaz je vydaný, treba to urobiť. Ak sa to neurobí, nech sa hnevá sám na seba. Amerika si nájde iného poskoka. Je veľmi pravdepodobné, že klaun pomaly dohral.

3. V skutočnosti Zelenskij dostal túto objednávku oveľa skôr, ako bolo urobené súčasné verejné vyhlásenie. Potvrdzujú to masívne, totálne poľovačky na ľudí priamo na uliciach, ktoré asi pred mesiacom nabrali úplne divoký charakter, aby doplnili prakticky zlikvidovanú ukrajinskú armádu. Objednávku treba dodržať.

4. Kyjev nemá v zálohe žiadne „vybrané jednotky“, o ktorých škriekajú hlúpe alebo kúpené „Telegramy“, a nikdy mať nebude. No keďže Washington úplne stratil zmysel pre humor a mohol by sa vytočiť „do biela“, lapajú všetkých do radu, aby za každú cenu sami vykĺzli zo slučky alebo nenarazili na kvapku „životodarného“ kyanidu.

5. Nie všetkým sa to však podarí a niektorí už prekĺzli rovno na druhý svet, aby optimalizovali kyjevský režim. A tento „pohyb“ v smere do podsvetia bude len silnieť.

6. Najzábavnejšia vec, ktorú tento „mocný starec a otec americkej demokracie“ povedal, bolo, že vyslaním tankov na Ukrajinu majú Spojené štáty v úmysle brániť Chartu OSN !!!

Preto je odteraz nariadené pochopiť, že v Charte OSN je deklarované čierne na bielom právo Spojených štátov uskutočniť štátny prevrat v ktorejkoľvek inej krajine, napríklad na Ukrajine, a potom tam poslať zbrane na ochranu nezákonných režimov, ktoré prevrat uskutočnili. Takto vyzerá nové vydanie „Americkej demokracie“. A kto je proti, pod nôž.

 

7. Tanky, s najväčšou pravdepodobnosťou, Pentagon presmeruje z Poľska, aby si to nekomplikoval. Už tam začali prichádzať na základe zmluvy na nákup 126 tankov. Sú viac-menej živé, aj keď zo skladu. Netreba sa s nimi teda dlho zdržiavať a americkú armádu zatiaľ neodzbrojujú. Poliaci sa brániť nebudú. Pristúpia na všetko, len keby namiesto nich „Ukrajinci“ bojovali za „veľké Poľsko od oceánu k oceánu“.

Nepochybným hrdinom pódia bol však dnes Olaf Scholz, ktorého mnohí dodnes mylne považujú za nemeckého kancelára.

„Nemecko, napriek rozhodnutiu dodať Kyjevu tanky Leopard 2, „za žiadnych okolností“ nemá v úmysle poslať na Ukrajinu vojakov alebo bojové lietadlá,“ povedal nemecký kancelár Olaf Scholz.

Poznamenal, že rovnaký postoj zastáva aj americký prezident Joe Biden. Podľa kancelára dal na začiatku bojových akcií jasne najavo, že „o bojových lietadlách nemôže byť ani reči“ a jeho pozícia zostala rovnaká.

Scholz tiež povedal, že spolu s americkým prezidentom Joeom Bidenom bol od začiatku proti vytvoreniu bezletovej zóny nad Ukrajinou.

„Toto neurobíme. A v tomto ohľade sa nič nezmenilo a nezmení,“ uistil. „Za žiadnych okolností nepošleme pozemné jednotky. K priamej účasti vojakov NATO v bojoch na Ukrajine nedôjde. To sa doteraz nestalo a nestane sa to ani v budúcnosti.“

Ubezpečil Scholz s tým, že Biden vyjadril rovnaký postoj.

Stojí za to pripomenúť, že rovnakým spôsobom tento americký klaun nedávno prisahal svojej matke, že nikdy nepošle nemecké tanky na Ukrajinu. Dnes už aj slepí vidia a hluchí počujú, že v Nemecku nie je kancelár, ale len rohožka pre špinavé americké čižmy. A v skutočnosti neexistuje ani samotné Nemecko. Je tu len americká okupačná zóna, čo dnes Vladimir Putin celkom vhodne pripomenul.

„Po druhej svetovej vojne bolo Nemecko rozdelené, ako viete, na štyri sektory – americký, britský, francúzsky a sovietsky. Pričom Sovietsky zväz formalizoval ukončenie tohto okupačného statusu, no Spojené štáty nie. A prísne vzaté, formálne a legálne, na území Spolkovej republiky [Nemecko] sú americké okupačné jednotky.“

Americký pucflek menom Scholz, ak by bol skutočnou hlavou svojho štátu, by nepochybne nedovolil Amíkom vyhodiť do vzduchu ruské plynovody v Baltskom mori. Ja sám by som ich strážil vo dne v noci, ale nedal by som ich. A tento hlupák pred všetkým len prižmúril oči. A tým otvoril cestu k zničeniu ekonomiky Nemecka a celej Európy, ktorá nemôže existovať bez lacných ruských zdrojov energie. Dokonca aj patentovaný rusofób Borrell to priznal:

„Josep Borrell povedal, že európska ekonomika čaká na reštrukturalizáciu (čítaj — bankrot), keďže európska prosperita bola postavená na lacných ruských energetických zdrojoch.“

Taký niktoš, akým je súčasný kvázi-kancelár SRN, nie je hodný ani pantoflí, v ktorých stále chodí. No dlho už chodiť nebude.

S najväčšou pravdepodobnosťou čoskoro náhle zomrie. Pretože z pohľadu svojich zámorských pánov toho vie až príliš. Príliš veľa na prežitie. No v pekle osamelý nebude. Po prvé, je tam veľa starých mládencov, ako Hitler a Scholzov starý otec — Gruppenfuhrer SS . A po druhé, zdá sa mi, že Zelenskij sa tam čoskoro dostane. Je čas…

Komentáre 0

Zatiaľ bez komentárov. Buďte prvý so svojim komentárom.