Varianty

Produkt je nedostupný

Zmes vzácnych 100% prírodných esenciálnych olejov v CTEO® ​​kvalite (Certified Therapeutic Essential Oils) svojim synergickým spojením môže podporiť pocit čistoty, pokoja a harmónie.

BEWIT CLEAN HOME - čistý domov, dom, čistí domácnosť, svojou prírodnou prirodzenou silou a svojím synergickým pôsobením môže pomôcť pri očiste a ochrane vášho prostredia doma, vo firme, na úrade, alebo kdekoľvek, kde sa chcete cítiť čisto, príjemne a bezpečne. Môžete dať pár kvapiek do difuzéru, do vody pri vytieraní a upratovaní, do klimatizácie, vzduchotechniky, alebo do vysávača a nechať pôsobiť silu účinných prírodných esencií.

Materiál

Citrón (Citrus limonum oil), Klinček (Caryophyllus aromaticus oil), Eukalyptus globulus (Eucalyptus globulus oil), Citronela (Cymbopogon nardus oil), Mäta poľná (Mentha arvensis oil), Kurkuma, koreň (Curcuma longa oil), Oregáno (Origanum vulgare oil), Aníz (Pimpinella anisum oil), Mäta pieporná (Mentha piperita oil), Tymian (Thymus vulgaris oil), Škorica list (Cinnamomum zeylanicum oil), Rozmarín (Rosmarinus officinalis oil), Rasca (Cuminum cyminum oil), Pomaranč (Citrus sinensis oil), Levanduľa Kašmír (Lavandula angustifolia oil), Borievka (Juniperus communis oil), Šalvia muškátová (Salvia sclarea oil), Gurjum Balsam (Dipterocarpus turbinatus oil), Céder Himalájsky (Cedrus deodara oil), Calamus (Puškvorec obyčajný) (Acorus calamus oil), Medovka (Melissa officinalis oil)

Céder himalájsky

Céder himalájsky

Dodáva silu v časoch krízy a pomáha zvládnuť vypäté emócie.

Všetky esenciálne oleje BEWIT® (CTEO® - Certified Therapeutic Essential Oils) sú starostlivo vyrobené a harmonizované pre dosiahnutie maximálnych výsledkov. Pochádzajú zo zberov z najlepších zdrojov z celého sveta. Harmónia silíc je podporená jedinečnými postupy pyramidizovania (PYRAMIDIZED®), BEWIT SPAGYRIC, Gemstone BALANCED a Merkaba FREQUENCY pre dosiahnutie harmónie, najväčšej sily a účinnosti.

Podobné produkty

§ Nariadenie EP 1924 2006, NARIADENIE KOMISIE EU č. 1047 2012, Nariadenie 432 2012, Stanovisko UVZ SR 04.04.2013, Stanovisko UVZ SR 18.06.2013 §

Informácie uvedené na stránkach sú od nezávislých prispievateľov, alebo len súborom informácii z voľne dostupných domácich a zahraničných zdrojov. Uvedené informácie sú prezentované len so zámerom zdieľania a podpory osobného vzdelania a informácií. Slobodu prejavu a právo na informácie zaručuje Ústavný zákon. Názory autorov sa nemusia zhodovať s názormi tejto stránky, ktorá nenesie zodpovednosť za nesprávne informácie.

Cieľom textu nie je zmierniť, alebo liečiť akékoľvek zdravotné, či psychologické stavy, ani pôsobiť preventívne, ani diagnostikovať, ani k takejto činnosti podnecovať. Za žiadnych okolností nenavádzajú čitateľov nahrádzať bežnú „nevyhnutnú“ lekársku starostlivosť, či urgentnú medicínu, ani k tvrdeniam o liečivých účinkoch produktov, či postupov.

Vyzývame vás k tomu, aby ste si v spolupráci s „kvalifikovaným“ zdravotníckym pracovníkom vytvorili v oblasti zdravotnej starostlivosti vlastný názor a urobili vlastné rozhodnutie na základe vášho úsudku a prieskumu. Publikované vyhlásenia neboli hodnotené regulačným orgánom. Odporúčame vám, aby ste si pred tým, než niečo zakúpite, alebo urobíte nejaké rozhodnutie, vykonali svoj vlastný individuálny prieskum.

0