Varianty

Produkt je nedostupný

Zmes vzácnych 100% prírodných esenciálnych olejov v CTEO® ​​kvalite (Certified Therapeutic Essential Oils) svojím synergickým pôsobením môže podporiť náš pocit očisty a harmónie. Môže podporovať a harmonizovať na úrovni tela, mysle i ducha.

Dajte si pár kvapiek do difuzéra a nechajte zmes krásnych voňavých silíc pôsobiť na svoju myseľ i telo. Táto vyvážená zmes esenciálnych olejov môže byť vašou obľúbenou podporou. Veľkou výhodou esenciálnych olejov je, že dokážu súčasne pôsobiť na mnohých úrovniach a mnohými mechanizmami. Vzájomným spolupôsobením jednotlivých esencií v zmesi dosahuje silný synergický efekt.

Materiál

Citrón (Citrus limonum oil), Citrónová tráva (Cymbopogon citratus oil), Klinček (Caryophyllus aromaticus oil), Mäta poľná (Mentha arvensis oil), Pískavica (Trigonella foenum graecum oil), Rozmarín (Rosmarinus officinalis oil), Mäta pieporná (Mentha piperita oil), Grapefruit (Citrus paradisi oil), Kadidlo (Boswellia serrata oil), Bergamot (Citrus bergamia oil), Zázvor (Zingiber officinalis oil), Oregáno (Origanum vulgare oil), Borievka (Juniperus communis oil), Fenikel (Foeniculum vulgare oil), Koriander (Coriandrum sativum oil), Palina (Artemisia annua oil), Levanduľa Bulharská (Lavandula angustifolia oil), Myrha (Commiphora myrrha oil), Santalové drevo (Sandalwood) (Santalum Album oil), Kadidlo (Boswellia carterii) (Boswellia carterii oil)

Boswellia serrata - kadidlo, Bergamot - Citrónovník bergamotový

Boswellia serrata - kadidlo Boswellia serrata - kadidlo

Najdôležitejšou účinnou látkou kadidla je 11-keto kyselina boswellová KBA a AKBA, ktorá inhibuje enzým 5-lipooxygenázu a tým predchádza ochoreniam srdca, mŕtvici, onkologickým ochoreniam a aj Alzheimerovej chorobe.

Bergamot - Citrónovník bergamotový

Bergamotová vôňa vo vás znovu prebudí spontánnosť a optimizmus, odpočinutie a bezstarostnosť.

Všetky esenciálne oleje BEWIT® (CTEO® - Certified Therapeutic Essential Oils) sú starostlivo vyrobené a harmonizované pre dosiahnutie maximálnych výsledkov. Pochádzajú zo zberov z najlepších zdrojov z celého sveta. Harmónia silíc je podporená jedinečnými postupy pyramidizovania (PYRAMIDIZED®), BEWIT SPAGYRIC, Gemstone BALANCED a Merkaba FREQUENCY pre dosiahnutie harmónie, najväčšej sily a účinnosti.

Podobné produkty

§ Nariadenie EP 1924 2006, NARIADENIE KOMISIE EU č. 1047 2012, Nariadenie 432 2012, Stanovisko UVZ SR 04.04.2013, Stanovisko UVZ SR 18.06.2013 §

Informácie uvedené na stránkach sú od nezávislých prispievateľov, alebo len súborom informácii z voľne dostupných domácich a zahraničných zdrojov. Uvedené informácie sú prezentované len so zámerom zdieľania a podpory osobného vzdelania a informácií. Slobodu prejavu a právo na informácie zaručuje Ústavný zákon. Názory autorov sa nemusia zhodovať s názormi tejto stránky, ktorá nenesie zodpovednosť za nesprávne informácie.

Cieľom textu nie je zmierniť, alebo liečiť akékoľvek zdravotné, či psychologické stavy, ani pôsobiť preventívne, ani diagnostikovať, ani k takejto činnosti podnecovať. Za žiadnych okolností nenavádzajú čitateľov nahrádzať bežnú „nevyhnutnú“ lekársku starostlivosť, či urgentnú medicínu, ani k tvrdeniam o liečivých účinkoch produktov, či postupov.

Vyzývame vás k tomu, aby ste si v spolupráci s „kvalifikovaným“ zdravotníckym pracovníkom vytvorili v oblasti zdravotnej starostlivosti vlastný názor a urobili vlastné rozhodnutie na základe vášho úsudku a prieskumu. Publikované vyhlásenia neboli hodnotené regulačným orgánom. Odporúčame vám, aby ste si pred tým, než niečo zakúpite, alebo urobíte nejaké rozhodnutie, vykonali svoj vlastný individuálny prieskum.

0