Activstar - Activ eye

Produkt je dostupný v externom sklade
Nutričné hodnoty na 100g
  Energia 164 kcal / 687 kJ
  Tuky 0.48 g
  Sacharidy 0.13 g
  Vláknina 69.3 g
  Bielkoviny 0.88 g
  Soľ 0.38 g
Váha 60 g

60 kapsúl

Activ eye obsahuje výťažok zo šafranu s výhodami pre zdravie očí, dodávané vo vegetariánskych kapsulách.

Dávkovanie: Maximálne 1 kapsulu denne a zapiť dostatočným množstvom vody.

 

Activ Eye je formulovaný z extraktu šafranu získaného z kvetu crocus známeho vedecky ako Crocus sativus. Hoci šafran je známy ako kulinárske korenie, používané v pokrmoch po celom svete po tisíce rokov, jeho terapeutické vlastnosti sú menej známe. V posledných rokoch sa podarilo izolovať extrakty s vysokým obsahom účinných látok. Náš nový doplnok stravy je formulovaný z vysoko kvalitného šafranového extraktu 3% crocin.

Aké výhody sú spojené s Activ Eye?

  • Každých 20 mg poskytuje 3% kľúčovej zlúčeniny šafranu známej ako crocin.
  • Crocin je najdôležitejšou živinou v šafráne na podporu zdravia zraku. Akonáhle je v žalúdku, je šafran premenený na crocetín, ktorý vaše telo rýchlo absorbuje v črevách a dodáva do cieľových oblastí, ako je sietnica.
  • Pomáha chrániť bunky fotoreceptora v sietnici pred oxidačným stresom.
  • Pomáha podporovať prietok krvi v sietnici a okolitých oblastiach.
  • Pomáha podporovať lepšie dodávanie kyslíka do očí.

 

S jeho vysokou antioxidačnou aktivitou, šafranový extrakt môže tiež ponúknuť ochranu proti vekom-súvisiacej makulárnej degenerácie alebo AMD, jedno z najčastejších očných ochorení.
AMD - tiché, bezbolestné ochorenie je charakterizované postupným zhoršením centrálnej časti sietnice, ktorá prestáva správne fungovať. Je to hlavná príčina straty zraku, predovšetkým medzi 60. rokom, potenciálne vedie k úplnej slepote. AMD trpiaci človek, čoraz ťažšie vykonáva každodenné funkcie, ako je čítanie alebo riadenie.


Activ Eye je zložkou novej generácie pre zdravie očí. Pomocou HPLC sa štandardizuje na 3% krokíny. Krokusy sú hlavnými karotenoidmi šafranu, ktoré sú silnými antioxidantmi a súvisia s prevenciou makulárnej degenerácie spojenej s vekom. Crociny prítomné v Activ Eye dosahujú maximálnu koncentráciu v krvi už po 1.5 hodine, čo je rýchlejšie ako iné tradičné karotenoidy používané pre zdravie očí, ako je luteín (7-8h) 8, zeaxantín (13-14h) 9 a 13- karotén (24 - 30 hodín)


Diferencovaná hodnota
• Najrýchlejšia absorpcia v porovnaní s inými tradičnými karotenoidmi
• Karotenoid s vysokou rozpustnosťou vo vode.
• Nízka dávka: 20 mg / deň.
• Vyrobené v Španielsku. Vlastné polia a ťažobné zariadenie.
• Najmodernejší proprietárny výrobný proces.

Materiál
 

Šafran siaty - Crocus sativus (20mg, 3% výťažok)

Šafran siaty - Crocus sativus

Chráni sietnicu oka pred denným oxidačným poškodením, ktorý môže spôsobiť oxidácia voľnými radikálmi, počas vystavenia sa vysokým hladinám svetla a fajčeniu. Zvyšuje prietok krvi do sietnice.

 

mikrokryštalická celulóza, vegan kapsula, HPMC (hydroxypropylmetylcelulóza)

Technológia
Plast - PET Plast - PET

Polyetyléntereftalát (skratky PETPTEPETEPETP resp. PET-P) je termoplast zo skupiny polyesterov, ktorý sa používa často ako obalový materiál na potraviny, nápoje a iné kvapaliny.

Nariadenie (ES) č. 1924/2006, doplnené o NARIADENIE KOMISIE (EÚ) č. 1047/2012, Nariadenie komisie (EÚ) č. 432/2012. Stanovisko ÚVZ SR 04.04.2013, Stanovisko ÚVZ SR 18.06.2013. Podľa uvedených nariadení sa nesmú pri produktoch uvádzať žiadne neschválené zdravotné tvrdenia, ktoré by mohli vzbudiť dojem ich liečivých účinkov. Nie je to možné ani v prípadoch, keď sú tieto zdravotné tvrdenia potvrdené vedeckými štúdiami.

Cieľom textu nie je zmierniť, alebo liečiť akékoľvek zdravotné, či psychologické stavy, ani pôsobiť preventívne, ani diagnostikovať, ani k takejto činnosti podnecovať. Za žiadnych okolností nenavádzajú čitateľov nahrádzať bežnú „nevyhnutnú“ lekársku starostlivosť, či urgentnú medicínu, ani k tvrdeniam o liečivých účinkoch produktov, či postupov.

Vyzývame vás k tomu, aby ste si v spolupráci s „kvalifikovaným“ zdravotníckym pracovníkom vytvorili v oblasti zdravotnej starostlivosti vlastný názor a urobili vlastné rozhodnutie na základe vášho úsudku a skúmania. Publikované vyhlásenia neboli hodnotené regulačným orgánom. Odporúčame vám, aby ste si pred tým, než niečo zakúpite, alebo urobíte nejaké rozhodnutie, vykonali svoj vlastný individuálny prieskum. Pokiaľ ste práve v lekárskej starostlivosti, tak zmeny vo výžive, alebo zmeny o vzťahu k popisovaným informáciám konzultujte so svojim ošetrujúcim lekárom.

Komentáre 0

Zatiaľ bez komentárov. Buďte prvý so svojim komentárom.

Používame cookies zo služieb tretích strán na marketingové aktivity a na to, aby sme vám mohli poskytnúť lepší zážitok. Prečítajte si o tom, ako používame súbory cookie a ako ich môžete ovládať kliknutím na „Privacy Preferences“.