Activstar - Activ Start

(citrón)
Produkt je dostupný v externom sklade
Váha 230 g

60 dávok

Unikátna zmes synergicky pôsobiacich prírodných látok, ktoré účinne podporujú psychický a fyzický výkon, o čom svedčia aj informácie o ich klinických štúdiách a skúsenostiach.

Dávkovanie : 1 dávku denne, dobre rozpustiť v 3 dl vody

Materiál
 

Taurín (1000 mg), L-arginín (500 mg, hydrochlorid), Schizandra (250 mg, 4% extrakt), Vitamín C - kyselina askorbová (200 mg, (L)), Zelený čaj - Camelia sinensis (200 mg, 50% extrakt), Kofeín (120 mg), Horčík - Laktát horečnatý (91 mg), Vitamín B5 - Kyselina pantoténová (6 mg, pantotenát vápenatý), Vitamín B6 - Pyridoxín (1.4 mg, hydrochlorid), Acerola - Malpighia glabra, Maltodextrín (2500 mg), Inulín, Kurkumín, Stévia - Stevia rebaudiana (glikozidy), Sukralóza, Kyselina citrónová, Uhličitan horečnatý

Taurín

Všeobecne pomáha optimalizovať prekrvenie mozgu, tonizovať organizmus, zvyšovať koncentráciu, fyzický výkon, rýchlosť reakcií a pripraviť telo na zvýšenú záťaž s celkovým pocitom pohody. Taurín ochraňuje mozog pred neurotoxickým pôsobením iných aminokyselín. Chráni tak nervové bunky pred poškodením.

L-arginín

Je dôležitá zložka bielkovín, nevyhnutná pre ľudský organizmus hlavne v detskom veku. Je potrebný pre normálnu činnosť hypofýzy.

(viď L-arginín alfa-ketoglutarát - AKG )

Schizandra

Schizandra patrí medzi takzvané adaptogény, látky zvyšujúce odolnosť organizmu pri záťaži a v extrémnych podmienkach. 

Vitamín C - kyselina askorbová Vitamín C - kyselina askorbová

Podporuje celkovo dobrý zdravotný stav a chráni telo pred infekciami, traumami a stresom. Pôsobí ako antioxidant. Podieľa sa na vytváraní kolagénu. Pleť potrebuje vitamín C.

Vyfajčenie 1 cigarety dokáže spotrebovať 120 mg vitamínu C, prežitie veľkej emócie až 2000 mg.

Zelený čaj - Camelia sinensis

Má silný osviežujúci účinok na organizmus, pri vysokom pracovnom výkone, alebo dlhodobej psychickej záťaži.

Kofeín

Má povzbudzujúce účinky na centrálnu nervovú sústavu.

Horčík - Laktát horečnatý

Je nevyhnutným stavebným prvkom živých organizmov. Viac ako 300 enzýmov používa ióny horčíka pre svoju katalytickú činnosť.

(viď Horčík)

Vitamín B5 - Kyselina pantoténová

Je veľmi dôležitý pre metabolické spracovanie prijatých živín. Je nenahraditeľný pre syntézu hormónov a cholesterolu.

Vitamín B6 - Pyridoxín

Spomaľuje rast nádorov, chráni bunky pred zmutovaním.

Acerola - Malpighia glabra

Vedecké výskumy ukázali, že acerola je schopná zvýšiť účinky iných výživových doplnkov, pomáha zvýšiť ich antioxidačné účinky.

Maltodextrín
Inulín

Čakanková vláknina - má prebiotický efekt. Jej kalorická hodnota je veľmi nízka až nulová, nezvyšuje hladinu krvného cukru.

Kurkumín

Kurkumín má silnú antioxidačnú schopnosť redukovať zápaly, infekcie a rakovinu. Podporuje normálne trávenie a činnosť pečene.

Stévia - Stevia rebaudiana

Toto prírodné sladidlo nemá žiadne kalórie, je perfektným pomocníkom pri chudnutí.

Sukralóza
Kyselina citrónová

Regulátor kyslosti

Uhličitan horečnatý

Protihrudkujúca látka.

 

Aróma citrón, citrónový prášok

Nariadenie (ES) č. 1924/2006, doplnené o NARIADENIE KOMISIE (EÚ) č. 1047/2012, Nariadenie komisie (EÚ) č. 432/2012. Stanovisko ÚVZ SR 04.04.2013, Stanovisko ÚVZ SR 18.06.2013. Podľa uvedených nariadení sa nesmú pri produktoch uvádzať žiadne neschválené zdravotné tvrdenia, ktoré by mohli vzbudiť dojem ich liečivých účinkov. Nie je to možné ani v prípadoch, keď sú tieto zdravotné tvrdenia potvrdené vedeckými štúdiami.

Cieľom textu nie je zmierniť, alebo liečiť akékoľvek zdravotné, či psychologické stavy, ani pôsobiť preventívne, ani diagnostikovať, ani k takejto činnosti podnecovať. Za žiadnych okolností nenavádzajú čitateľov nahrádzať bežnú „nevyhnutnú“ lekársku starostlivosť, či urgentnú medicínu, ani k tvrdeniam o liečivých účinkoch produktov, či postupov.

Vyzývame vás k tomu, aby ste si v spolupráci s „kvalifikovaným“ zdravotníckym pracovníkom vytvorili v oblasti zdravotnej starostlivosti vlastný názor a urobili vlastné rozhodnutie na základe vášho úsudku a skúmania. Publikované vyhlásenia neboli hodnotené regulačným orgánom. Odporúčame vám, aby ste si pred tým, než niečo zakúpite, alebo urobíte nejaké rozhodnutie, vykonali svoj vlastný individuálny prieskum. Pokiaľ ste práve v lekárskej starostlivosti, tak zmeny vo výžive, alebo zmeny o vzťahu k popisovaným informáciám konzultujte so svojim ošetrujúcim lekárom.

Komentáre 0

Zatiaľ bez komentárov. Buďte prvý so svojim komentárom.

Používame cookies zo služieb tretích strán na marketingové aktivity a na to, aby sme vám mohli poskytnúť lepší zážitok. Prečítajte si o tom, ako používame súbory cookie a ako ich môžete ovládať kliknutím na „Privacy Preferences“.