Bewit - Zmes Bodyguard

Produkt je dostupný v externom sklade

Zmes vzácnych 100% prírodných esenciálnych olejov v CTEO® ​​kvalite (Certified Therapeutic Essential Oils) svojím synergickým pôsobením môže podporiť vašu odolnosť, silu a harmóniu.

Dajte si pár kvapiek do difuzéra a nechajte zmes silných voňavých silíc pôsobiť na vaše telo a myseľ.

Materiál
 

Boswellia serrata - kadidlo

Boswellia serrata - kadidlo Boswellia serrata - kadidlo

Najdôležitejšou účinnou látkou kadidla je 11-keto kyselina boswellová KBA a AKBA, ktorá inhibuje enzým 5-lipooxygenázu a tým predchádza ochoreniam srdca, mŕtvici, onkologickým ochoreniam a aj Alzheimerovej chorobe.

 

Citrón (Citrus limonum oil), Klinček (Caryophyllus aromaticus oil), Rozmarín (Rosmarinus officinalis oil), Eukalyptus Camaldulensis (Eucalyptus Camaldulensis oil), Škorica Kasia (Cassia) (Cinnamomum cassia oil), Eukalyptus globulus (Eucalyptus globulus oil), Škorica list (Cinnamomum zeylanicum oil), Bazalka posvätná (Ocimum sanctum oil), Kopaiva (Copaifera officinalis oil), Kurkuma list (Curcuma longa oil), Fenikel (Foeniculum vulgare oil), Oregáno (Origanum vulgare oil), Kadidlo (Boswellia serrata oil), Perilla ocymoides Seed Oil, Kadidlo (Boswellia carterii) (Boswellia carterii oil), Rumanček Kamilkový (Matricaria chamomilla oil), Myrha (Commiphora myrrha oil), Slamienka Francúzska (Helichrysum italicum oil), Palo Santo (Kopál voňavý) (Bursera graveolens oil), Ruža stolistá (Rosa centifolia oil), Ruža damascénskej (Rosa damascena oil)

Všetky esenciálne oleje BEWIT® (CTEO® - Certified Therapeutic Essential Oils) sú starostlivo vyrobené a harmonizované pre dosiahnutie maximálnych výsledkov. Pochádzajú zo zberov z najlepších zdrojov z celého sveta. Harmónia silíc je podporená jedinečnými postupy pyramidizovania (PYRAMIDIZED®), BEWIT SPAGYRIC, Gemstone BALANCED a Merkaba FREQUENCY pre dosiahnutie harmónie, najväčšej sily a účinnosti.

Nariadenie (ES) č. 1924/2006, doplnené o NARIADENIE KOMISIE (EÚ) č. 1047/2012, Nariadenie komisie (EÚ) č. 432/2012. Stanovisko ÚVZ SR 04.04.2013, Stanovisko ÚVZ SR 18.06.2013. Podľa uvedených nariadení sa nesmú pri produktoch uvádzať žiadne neschválené zdravotné tvrdenia, ktoré by mohli vzbudiť dojem ich liečivých účinkov. Nie je to možné ani v prípadoch, keď sú tieto zdravotné tvrdenia potvrdené vedeckými štúdiami.

Cieľom textu nie je zmierniť, alebo liečiť akékoľvek zdravotné, či psychologické stavy, ani pôsobiť preventívne, ani diagnostikovať, ani k takejto činnosti podnecovať. Za žiadnych okolností nenavádzajú čitateľov nahrádzať bežnú „nevyhnutnú“ lekársku starostlivosť, či urgentnú medicínu, ani k tvrdeniam o liečivých účinkoch produktov, či postupov.

Vyzývame vás k tomu, aby ste si v spolupráci s „kvalifikovaným“ zdravotníckym pracovníkom vytvorili v oblasti zdravotnej starostlivosti vlastný názor a urobili vlastné rozhodnutie na základe vášho úsudku a skúmania. Publikované vyhlásenia neboli hodnotené regulačným orgánom. Odporúčame vám, aby ste si pred tým, než niečo zakúpite, alebo urobíte nejaké rozhodnutie, vykonali svoj vlastný individuálny prieskum. Pokiaľ ste práve v lekárskej starostlivosti, tak zmeny vo výžive, alebo zmeny o vzťahu k popisovaným informáciám konzultujte so svojim ošetrujúcim lekárom.

Komentáre 0

Zatiaľ bez komentárov. Buďte prvý so svojim komentárom.

Používame cookies zo služieb tretích strán na marketingové aktivity a na to, aby sme vám mohli poskytnúť lepší zážitok. Prečítajte si o tom, ako používame súbory cookie a ako ich môžete ovládať kliknutím na „Privacy Preferences“.