Crowd1


Sila crowdovej ekonomiky

Crowd1 je založená online sieťová a marketingová spoločnosť so zámerom poskytnúť členom po celom svete jedinečnú príležitosť zúčastniť sa na gig ekonomike, kvalitnom vzdelávaní, medzinárodných sieťach a prispieť k dosiahnutiu lepšej digitálnej rovnosti vo svete.

Crowd1 predáva vzdelávacie balíčky, ktoré obsahujú veľkorysý poukaz s videami a inými formami vzdelávacích služieb pre vlastnú potrebu pridruženej spoločnosti alebo na ďalší predaj. Dodáva pridruženým organizáciám Crowd1 knižnicu produktov, aplikácií, webových stránok a ďalších služieb od našich partnerov prostredníctvom využívania davového marketingu.

Ako jedna z prvých digitálnych viacúrovňových marketingových spoločností sa Crowd1 venuje významu dlhodobej udržateľnosti. Nepochybujeme o tom, že crowdová technológia je udržateľná a predstavuje budúcnosť marketingu.

 

 

Čo je Crowd1?

Crowd1 je založená online sieťová a marketingová spoločnosť so sídlom v SAE so zámerom poskytnúť členom po celom svete jedinečnú príležitosť podieľať sa na gigovej ekonomike, kvalitnom vzdelávaní, medzinárodných sieťach a prispievať k dosiahnutiu lepšej digitálnej rovnosti vo svete. Medzinárodná sieť Crowd1 sa skladá z miliónov vysoko ambicióznych členov s láskou k podnikaniu a predaju, ktorá poskytuje zamestnanie aj zdroj príjmu.

 

Môžete si prečítať viac informácií o Crowd1, získať exkluzívne informácie od tímu Crowd1 a mať prehľad o najnovších informáciách z Crowd1 na Crowd1 blogu alebo v časopise CROWD Magazine. Oficiálne účty sociálnych médií Crowd1 nájdete tiež tu: InstagramFacebookYoutube a Twitter.

Ako sa pripojiť ku Crowd1?

Pripojíte sa k skupine Crowd1 na adrese https://crowd1.com/signup a postupujte podľa pokynov.

 

Čo je KYC?

KYC je skratka pre výraz “Know Your Customer” (poznajte svojho zákazníka) a označuje proces získavania informácií o zákazníkovi s cieľom znížiť riziko finančných podvodov.

Koľko stojí zakúpenie vzdelávacieho balíka?

Cena závisí od toho, ktoré balenie sa rozhodnete kúpiť.

 • Biele balenie stojí 99 €,
 • Čierne balenie 299 €,
 • Zlaté balenie 799 €
 • a Titánové balenie 2499 €.

 

Koľko stojí upgrade?

Cena za upgrade vášho balíka závisí od toho, na ktorý balíček chcete upgradovať.

 

Čo je vzdelávací balíček?

Vzdelávacie balíčky Crowd1 obsahuje veľkorysý poukaz na stránke Mygrithub.com s videami a inými formami vzdelávacích služieb pre vlastné použitie alebo na ďalší predaj. Vzdelávacie balíčky sú skvelým zdrojom na získanie ďalších informácií o Crowd1.

 

Aký je rozdiel medzi vzdelávacími balíčkami?

Rôzne vzdelávacie balíčky ponúkajú rozdielne množstvo poukážok na Mygrithub.com. Hodnota vášho poukazu zmení typ vzdelania, ktoré získate.

Aký je účel Eventu Crowd1?

Účelom udalosti (eventu) Crowd1 je, aby sme komunikovali vízie a ciele Crowd1. Na podujatiach uvádzame na trh nové produkty, zdieľame správy o Crowd1, školení hostiteľov a ďalšie postrehy spoločnosti. Udalosť Crowd1 sú tiež skvelou príležitosťou pre nás komunikovať s našimi členmi, ktorí robia z tejto spoločnosti to, čím je dnes.

 

Aké udalosti má Crowd1?

Crowd1 má online aj offline udalosti. Vstupenky na rôzne udalosti nájdete vo svojej kancelárii v záložke „AKCIE“. Sledujte naše oficiálne kanály sociálnych médií a získajte najnovšie informácie o nadchádzajúcich udalostiach.

Môžem mať viac ako jedno členstvo?

Je v rozpore s politikou Crowd1 mať viac ako jedno členstvo.


Môžem zrušiť alebo odstrániť svoj účet?

Člen môže kedykoľvek ukončiť členstvo oznámením Crowd1 sedemdňovým oznámením. Môžete to urobiť odoslaním ticketu podpore vo vašej kancelárii.


Môžem zaregistrovať účet Crowd1 pre spoločnosť?

Spoločnosti môžu byť registrované ako členovia.

 • V procese registrácie v časti „Meno“ zadajte meno a priezvisko UBO (konečný skutočný vlastník).
 • V časti Priezvisko zadajte názov spoločnosti.
Čo je Crowd1 Rewards

Crowd1 Rewards (C1 Rewards) sú neoddeliteľne spojené s pasívnym príjmom prostredníctvom všetkých produktov a služieb, ktoré spoločnosť bude mať. Výsledný príjem z produktov a služieb pôjde do veľkého cash poolu (fondu). Táto skupina je rozdelená do troch častí:

 • 40% pripadá na Crowd1 Rewards a o tom si ešte povieme neskôr,
 • 40% ide na vyplatenie pasívneho príjmu, ktorý sa bude vyplácať mesačne
 • a tretia časť, zvyšných 20%, ide na úhradu prevádzkových výdavkov spoločnosti.

Takže 80% sa vám vráti - všetkým členom Crowd1, sieti, všetkým, ktorí budujú spoločnosť. Systém Rewards je teda spôsobom, ako s vami rozdeliť 40% ziskov z produktov.

Počas obdobia pred otvorením by sme distribuovali Odmeny, predtým známe ako Vlastnícke Práva (VP), a túto distribúciu budeme robiť počas tohto obdobia. Teraz ste v období pred otvorením a tieto odmeny budete dostávať neustále, a podľa toho rozdeľujeme zisky. Takže 40% zo zisku ide do všeobecnej skupiny odmien, potom sa určí výška príjmu na odmenu C1, a potom túto sumu vynásobíme počtom odmien C1, ktoré sú na vašom účte, a prijatá suma vám bude vyplatená a bude vykonaná prvá platba 15. júna a potom štvrťročne: september, december, marec, jún ...

 

Ide teda o súčasť súboru ziskov a nemá to nič spoločné s investíciami alebo s ničím iným.

Váš príjem z C1 Rewards sa získava z príjmu prijatého spoločnosťou z produktov a služieb, ktoré poskytujeme v spolupráci s našimi obchodnými partnermi, ako sú napríklad: magazín, Epic Lotto, Miggster a ďalšie produkty, ktoré budeme mať. Je zrejmé, že tento fond porastie s pribúdajúcimi novými produktmi, počtom ľudí, ktorí ich používajú, atď.

Považujte to za súčasť skupinového zisku a čím viac častí tejto skupiny, tým viac odmien budete mať, tým viac dostanete.

 

Ako sa určuje hodnota jednotky odmeny C1.

Najskôr je cena určená cenou na burze a dovtedy nemôže byť stanovená hodnota, pretože skutočná hodnota bude určená, až keď budete môcť obchodovať s odmenami, a keďže dnes neexistujú žiadne obchody, nemôžeme hovoriť o skutočnej hodnote. Teraz ide o približnú cenu, pretože pri zakúpení vzdelávacieho balíka alebo získaní bonusu Streamline získate určitú odmenu, alebo keď prídu vaše príjmy (v binárnom vyjadrení), z ktorých sa automaticky získa 20% v odmenách a prevod sa teraz uskutoční v hodnote 2 eurá (za odmena) a momentálne je to statická cena a používame ju.

Aká bude cena? Neviem, pretože každú minútu si niekto kúpi vzdelávací balíček, a dostane odmeny C1 a vyplácajú sa bonusy, ktoré tiež vytvárajú ďalšie odmeny. Nikto teda nemôže s istotou povedať, koľko z odmien sa v súčasnosti vytvára, a navyše stále existujú ľudia, ktorí na ne nepremenili svoje vlastnícke práva. Nejedná sa teda o pevnú cenu ku dnešnému dňu.

Pyramídová hra?

Mnoho ľudí, ktorí sa zapojili do sieťového marketingu, sú pracovití a zanietení podnikatelia, ktorí v marketingu nikdy neboli vyškolení. Žiadna schéma práce doma nie je viac nepochopená a démonizovaná ako sieťový marketing. Ale nemusí to byť také komplikované.

Crowd1 Blog je fórum a centrum zdrojov pre súčasných a budúcich podnikateľov Crowd1. Nájdete tu všetko od vysvetlenia fungovania rôznych bonusových plánov až po exkluzívne rozhovory s lídrami, ktoré uspeli v oblasti sieťového marketingu, a výňatky z exkluzívneho časopisu Crowd1 CROWD.

 

Takže, čo je Crowd1?

Podobne ako Uber a Airbnb, ktorí nevlastnia ani autá, ani postele, Crowd1 nepredáva žiadne vlastné výrobky alebo služby. Iba uvádza na trh digitálne produkty a služby iných spoločností.

Sieť Crowd1 sa skladá z miliónov vysoko ambicióznych členov s láskou k podnikaniu a predaju, ktorá poskytuje zamestnanie aj zdroj príjmu. Jednoduchosť a rýchlosť Crowd1 pomáha motivovať našich podnikateľov a predajcov.

Crowd1 ponúka

Niekoľko výplatných a bonusových systémov
 • bonus za predaj vzdelávacích balíčkov - binárny systém
 • streamline bonus (za ľudí z celého sveta, ktorí vstúpili do systému po vás)
 • dlhodobý reziduálny príjem 
 • matching bonus (z binárneho systému zo vzdelávacích balíčkov v mojom strome)

Crowd1 prezentácia

Sila crowdovej ekonomiky
18. augusta 2020  4.63 MB
Crowd1 cz.pdf

Používame cookies zo služieb tretích strán na marketingové aktivity a na to, aby sme vám mohli poskytnúť lepší zážitok. Prečítajte si o tom, ako používame súbory cookie a ako ich môžete ovládať kliknutím na „Privacy Preferences“.