image
  • 25. 9. 2020 0:00
  • 31. 12. 2020 0:00

Najsilnejšia propagácia na svete Epic Promotion je späť a poskytne všetkým novým aj existujúcim členom Crowd1 najlepšiu príležitosť v oblasti vytvárania online sietí po zvyšok tohto roka!

Aktualizované pravidlá Epic promotion - Upgrade zadarmo - od 00:01 SEČ, 25. septembra.

Upgrade zadarmo bude fungovať pre VŠETKY upgrady a nákupy vzdelávacích balíčkov, ak sú zakúpené pomocou BTC alebo ETH.

Epic promo akcia - bezplatná aktualizácia - je zastaraná, takže všetci členovia, ktorí začali od poslednej propagačnej akcie, ktorá sa skončila 12. septembra, dostanú bezplatnú aktualizáciu.

 

 

Poukážky

Nákupy s darčekovými kódmi vygenerovanými z osobných účtov sa inovujú bezplatne iba pri zakúpení Bieleho vzdelávacieho balíka a bezplatne sa upgradujú na Čierny vzdelávací balíček. Pre všetky ostatné balíčky, aby ste získali upgrade zadarmo, sa vyžaduje platba BTC a ETH.

Všetky darčekové kódy si zachovajú svoju hodnotu a môžete ich použiť pre nové vzdelávacie balíčky a upgrady. Bezplatné vylepšenia v rámci propagačnej Epic akcie na balíčky, okrem bieleho balíka, však budú k dispozícii iba pri zakúpení darčekových kódov platbou BTC alebo ETH.

Dôležité!

Všetky už vytvorené darčekové kódy musia byť použité pred 23. septembrom SEČ, aby 24. september mohli byť bezplatne upgradované na Epic Promotion.

Do 24. septembra 23:59 SEČ môžete pomocou darčekových kódov získať Epic Promotion - upgrade zadarmo.

Ak chcete používať Epic Promotion - bezplatný upgrade - z čierneho balíka a novších verzií po 25. septembri 00:01 SEČ, kupujte balíčky prostredníctvom BTC alebo ETH.

Darčekové kódy zakúpené pomocou BTC alebo ETH platia pre Ugrade bezplatne.

Všetky spoločnosti tretích strán ako Miggster a Epic Lotto budú akceptovať kryptomenu.

Crowd1 smeruje k najjednoduchšiemu a najefektívnejšiemu spôsobu platby na svete a kryptomena umožňuje všetkým ľuďom mať najlepšie a najjednoduchšie platobné riešenie.

Ak sa všetci členovia oboznámia s používaním kryptomien a budú mať svoju vlastnú peňaženku, bude to úplne najlepšia vec pre všetkých priekopníckych členov Crowd1. Takto budú pripravení na všetky nové fantastické verzie produktov, ako sú Miggster, Epic1Lotto.

Crowd1 pomocou kryptomeny umožní viac ľuďom na celom svete, vrátane stoviek miliónov nebankových ľudí, mať možnosť zúčastniť sa globálnej príležitosti Crowd1!

 

 Keď sa zaregistrujete s Bielym (White) balíkom, inovujeme vás na Čierny (Black) balík.

Keď sa zaregistrujete s Čiernym (Black) balíkom, inovujeme vás na Zlatý (Gold) balík.

Keď sa zaregistrujete so Zlatým (Gold) balíkom, inovujeme vás na Titánový (Titanium) balík.

Keď sa zaregistrujete s Titánovým (Titanium) balíkom, inovujeme vás na Amazing Titanium PRO balík.

 

Epic promotion je najúčinnejším spôsobom, kedy mohli všetci noví a existujúci členovia Crowd1 upgradovať svoje podnikanie a získať najúžasnejší a neporovnateľný začiatok v online sieťach na celom svete! Využite túto úžasnú príležitosť.

 

Komentáre 0

Zatiaľ bez komentárov. Buďte prvý so svojim komentárom.