image
  • 1. 3. 2021 0:00

V exkluzívnom období 30 dní do 31. marca predstavuje 9. kapitolu NAJVÄČŠEJ PODPORY všetkých dôb v online sieťach!
Crowd1 je najrýchlejšie rastúca online sieťová spoločnosť na svete a vždy poskytuje najsilnejšiu propagačnú akciu v odbore!

Upgrade zdarma - pre všetkých nových a existujúcich členov Crowd1!

Program Epic Promotion, ktorý vám poskytuje bezplatný upgrade pri nákupe alebo aktualizácii balíka Crowd1, sa začína 1. marca 12:00 SEČ a bude platný do 31. marca 23:59 SEČ.

  • Keď sa pripojíte k Crowd1 na akejkoľvek úrovni, upgradujeme vás ZADARMO!
  • Ak už ste členom Crowd1 a robíte upgrade, upgradujeme vás na ďalšiu úroveň ZDARMA!

 

 Keď sa zaregistrujete s Bielym (White) balíkom, inovujeme vás na Čierny (Black) balík.

Keď sa zaregistrujete s Čiernym (Black) balíkom, inovujeme vás na Zlatý (Gold) balík.

Keď sa zaregistrujete so Zlatým (Gold) balíkom, inovujeme vás na Titánový (Titanium) balík.

Keď sa zaregistrujete s Titánovým (Titanium) balíkom, inovujeme vás na Amazing Titanium PRO balík.

Epic promotion je najúčinnejším spôsobom, kedy mohli všetci noví a existujúci členovia Crowd1 upgradovať svoje podnikanie a získať najúžasnejší a neporovnateľný začiatok v online sieťach na celom svete! Využite túto úžasnú príležitosť.

Miggster pre všetkých nových členov Crowd1 počas marca 2021.

Od 1. marca 2021 začíname permanentnú transformáciu sveta online davového marketingu. Poskytujeme všetkým kvalifikovaným členom Crowd1 automatický a priamy prístup k rýchlo rastúcej a rozmanitej knižnici vzrušujúcich online produktov prostredníctvom Miggster!

Predplatné Miggster bude k dispozícii pre všetkých nových členov Crowd1 zaregistrovaných v priebehu marca 2021. Všetci noví členovia zaregistrovaní od 1. marca pred tým, ako bude pripravená funkcia registrácie Miggster, budú mať úplné predplatné Miggster hneď, ako bude pripravený proces registrácie.

V priebehu marca bude do VŠETKÝCH balíkov Crowd1 pre nových členov zahrnuté 12-mesačné exkluzívne predplatné Miggster Social v hodnote 69 €! Noví členovia získajú prístup Miggster priamo, keď sa zaregistrujú a kúpia ktorýkoľvek z balíkov Crowd1! Predplatné Miggster Social vám dáva plný prístup do obrovskej knižnice epických hier, možnosť súťažiť s priateľmi a ostatnými hráčmi a vyhrávať úžasné ceny v postupných turnajoch!

Komentáre 0

Zatiaľ bez komentárov. Buďte prvý so svojim komentárom.