• 3. 7. 2021 16:00
  • 3. 7. 2021 18:00

Pripravte sa 3. júla na mega udalosť!
S potešením oznamujeme, že témou tohtoročnej superšpeciálnej mega udalosti bude „Od reaktívneho po proaktívny“.

Odkazy: Odkaz 1

Bude to vzrušujúca udalosť naplnená až po okraj rôznymi inšpiratívnymi a presvedčivými rečníkmi, odborníkmi na vytváranie sietí, vedenie a podnikanie.

Množstvo vzrušujúcich prezentácií, na ktoré sa môžete tešiť.

Srdečne privítame niekoľko podmanivých a známych tvárí, ako je náš zakladateľ CROWD1, Jonas Werner a generálny riaditeľ spoločnosti ICT Group Johan Westerdahl, ktorí budú mať motivačné prejavy. Charizmatický Peter Jakobsson prednesie školenie Back to Basics a bude hovoriť o vzdelávacej aplikácii Mindoe. Anthony Chatelain, veľvyslanec Crowd1, prednesie nezabudnuteľný rozhovor o Crowd Marketing, ktorý si nemôžete dovoliť nechať ujsť.

K tomu všetkému budete tiež môcť získať jedinečný pohľad na PLANET IX, a to prostredníctvom rozhovoru s Felixom, jedným z geniálnych tvorcov, ktorý stojí za PLANET IX od spoločnosti NIBIRU.

Naša jedinečná mega udalosť vás zaručene inšpiruje a pomôže vám naďalej prekonávať váš potenciál.

Nechajte odpočítavanie Mega udalosti začať!

Rečníci počas Mega Event

Odpočítavanie sa začalo a my sa blížime k Mega udalosti z júla 2021. Ako vždy, na pódiu sa k nám pridávajú hosťujúci rečníci. Pokračujte v čítaní a dozviete sa viac o pozoruhodných rečníkoch, ktorí vystúpia na tomto podujatí.

Anthony Chatelain
Anthony Chatelain je jedným zo štyroch podnikateľov Crowd1, ktorí kedy dosiahli úroveň veľvyslanca. S titulom MIT v odbore jadrové inžinierstvo teraz pracuje na plný úväzok s crowd marketingom. Anthony Chatelain predtým hovoril na pódiu Crowd1 počas udalostí a ako hosť ako rečník na školení vedúcich v Dubaji.

Anthony je sebavedomý a starostlivý vodca, ktorý je vždy ochotný viesť, pomáhať a podporovať ľudí okolo seba a v jeho dave (crowd). Vždy vydá všetko a zabezpečí, aby bol kredit poskytnutý tam, kde je splatný. Na Mega udalosti sa s divákmi podelí o svoje názory a spôsob myslenia, odhodlaný a vášnivý. Jeho cieľom je pomôcť ľuďom stať sa najlepšou verziou samého seba a vyniknúť v kariére.

Nalaďte sa 3. júla a zúčastnite sa inšpiratívneho prejavu Anthonyho Chatelainsa a dozviete sa viac o jeho ceste na úroveň veľvyslancov.

 

Peter Jakobsson

Na pódiu Crowd1 je Peter Jakobsson známou postavou. Zúčastnil sa na mnohých udalostiach a naposledy na školení vedúcich v Dubaji. Je to motivačný rečník, ktorý svojou pozitívnou energiou a vášňou inšpiruje publikum. Peter Jakobsson sa osobitne zaujíma o psychologické aspekty vodcovstva, vytvárania sietí a podnikania. Peter Jakobsson udržiava pozornosť publika a posúva perspektívy a učí nové spôsoby, ako využiť vaše najsilnejšie aktívum; tvoja myseľ!

Jeho meno ho predchádza a má spôsob, ako upútať pozornosť všetkých v miestnosti. Vyzýva publikum, aby zaujalo nový prístup k veciam a lepšie si uvedomovalo svoje vlastné talenty a schopnosti. Garantujeme vám, že keď sa Peter Jakobsson 3. júla vráti na pódium Crowd1 v rámci Mega Eventu, odídete s čerstvými poznatkami a budete viac než pripravení tvrdo pracovať na dosiahnutí svojich cieľov!

Nezabudnite sa naladiť v sobotu 3. júla o 14:00. vidieť túto neuveriteľnú šou! Ešte efektívnejšia ako predtým, plná obchodnej inšpirácie a veľkolepej šou.‍

Komentáre 0

Zatiaľ bez komentárov. Buďte prvý so svojim komentárom.