Varianty

Produkt je dostupný v externom sklade

Zmes vzácnych 100% prírodných esenciálnych olejov v CTEO® ​​kvalite (Certified Therapeutic Essential Oils) svojím synergickým pôsobením môže podporiť vašu odolnosť, silu a harmóniu.

Dajte si pár kvapiek do difuzéra a nechajte zmes silných voňavých silíc pôsobiť na vaše telo a myseľ.

Materiál
 

Boswellia serrata - kadidlo

Boswellia serrata - kadidlo Boswellia serrata - kadidlo

Najdôležitejšou účinnou látkou kadidla je 11-keto kyselina boswellová KBA a AKBA, ktorá inhibuje enzým 5-lipooxygenázu a tým predchádza ochoreniam srdca, mŕtvici, onkologickým ochoreniam a aj Alzheimerovej chorobe.

 

Citrón (Citrus limonum oil), Klinček (Caryophyllus aromaticus oil), Rozmarín (Rosmarinus officinalis oil), Eukalyptus Camaldulensis (Eucalyptus Camaldulensis oil), Škorica Kasia (Cassia) (Cinnamomum cassia oil), Eukalyptus globulus (Eucalyptus globulus oil), Škorica list (Cinnamomum zeylanicum oil), Bazalka posvätná (Ocimum sanctum oil), Kopaiva (Copaifera officinalis oil), Kurkuma list (Curcuma longa oil), Fenikel (Foeniculum vulgare oil), Oregáno (Origanum vulgare oil), Kadidlo (Boswellia serrata oil), Perilla ocymoides Seed Oil, Kadidlo (Boswellia carterii) (Boswellia carterii oil), Rumanček Kamilkový (Matricaria chamomilla oil), Myrha (Commiphora myrrha oil), Slamienka Francúzska (Helichrysum italicum oil), Palo Santo (Kopál voňavý) (Bursera graveolens oil), Ruža stolistá (Rosa centifolia oil), Ruža damascénskej (Rosa damascena oil)

Bodyguard je užasný - syn začal chodiť do škôlky a už 2 × sa mu rozbehla nádcha počas jesene a zimy - ihneď som mu 2 × denne kvapkala na plôšky nôh po jednej kvapke zmesi bodyguard a nádcha do 2 dní zmizla. Vrelo odporúčam.

Esenciálny olej Bodyguard bol jeden z prvých olejov, ktoré som si zakúpila.

Preto sme ho použila na reznú ranu na palci ruky. Nebolo to nič veľké, ale rana na kĺbe bola nepríjemná. Kvapla som si na ňu dve kvapky. Spočiatku to nepríjemne štípalo, ale pretože som bola zamestnaná inou činnosťou, rýchlo som na to zabudla. Asi po dvadsiatich minútach som si uvedomila pocit - že sa okraje rany k sebe sťahujú. Bola som z toho v úžase, ako by mne niekto k sebe sťahoval okraje rany a zceloval ich k sebe. Všetko sa odohrávalo v rámci minút.

Čo ma ale prekvapilo oveľa viac, bol iný prípad. Asi za dva dni po tejto skúsenosti, mal môj manžel úraz v práci (pracuje ako obrábač kovov). Nerezová špona sa mu zarezala do prsta v dĺžke cca 2,5 cm a veľmi hlboko. V podstate odkrojila časť prsta až na kosť. Odmietol návštevu lekára (bál sa šitia). Našťastie sa podarilo krvácanie zastaviť. Doma ma potom požiadal o preväz. Nebol to pekný pohľad a neverila som, že sa rana bez šitia môže zahojiť. Hneď som si spomenula na moju skúsenosť, ale neodvážila som sa do tejto otvorenej rany kvapnúť olej. Prelepila som ju a olej som kvapla až na náplasť (1 - 2 kvapky). Reakcia bola okamžitá, rana štípala a nebolo ďaleko od zloženia obväzu. Druhý deň pri preväze som si všimla, že rana na mieste, kam sa dostal olej, bola "iná", ako v mieste, kde kožu nezasiahol. Opäť som ranu previazala a kvapkala olej na náplasť, tentokrát už som sa snažila, aby pokryl celú dĺžku rany. Takto sme pokračovali asi týždeň. Každý deň bola viditeľná zmena k lepšiemu. Ďalšie dni už si ranu ošetroval manžel sám. Asi po mesiaci sa ma spýtal, či neviem, na akom prste ranu mal, že sa ho pýtal nadriadený, ako prst vyzerá (mal obavu, aby neboli následky z pracovného úrazu).

Hľadali sme, ale nenašli, rana je preč.

Všetky esenciálne oleje BEWIT® (CTEO® - Certified Therapeutic Essential Oils) sú starostlivo vyrobené a harmonizované pre dosiahnutie maximálnych výsledkov. Pochádzajú zo zberov z najlepších zdrojov z celého sveta. Harmónia silíc je podporená jedinečnými postupy pyramidizovania (PYRAMIDIZED®), BEWIT SPAGYRIC, Gemstone BALANCED a Merkaba FREQUENCY pre dosiahnutie harmónie, najväčšej sily a účinnosti.

Podobné produkty

Nariadenie (ES) č. 1924/2006, doplnené o NARIADENIE KOMISIE (EÚ) č. 1047/2012, Nariadenie komisie (EÚ) č. 432/2012. Stanovisko ÚVZ SR 04.04.2013, Stanovisko ÚVZ SR 18.06.2013. Podľa uvedených nariadení sa nesmú pri produktoch uvádzať žiadne neschválené zdravotné tvrdenia, ktoré by mohli vzbudiť dojem ich liečivých účinkov. Nie je to možné ani v prípadoch, keď sú tieto zdravotné tvrdenia potvrdené vedeckými štúdiami.

Cieľom textu nie je zmierniť, alebo liečiť akékoľvek zdravotné, či psychologické stavy, ani pôsobiť preventívne, ani diagnostikovať, ani k takejto činnosti podnecovať. Za žiadnych okolností nenavádzajú čitateľov nahrádzať bežnú „nevyhnutnú“ lekársku starostlivosť, či urgentnú medicínu, ani k tvrdeniam o liečivých účinkoch produktov, či postupov.

Vyzývame vás k tomu, aby ste si v spolupráci s „kvalifikovaným“ zdravotníckym pracovníkom vytvorili v oblasti zdravotnej starostlivosti vlastný názor a urobili vlastné rozhodnutie na základe vášho úsudku a skúmania. Publikované vyhlásenia neboli hodnotené regulačným orgánom. Odporúčame vám, aby ste si pred tým, než niečo zakúpite, alebo urobíte nejaké rozhodnutie, vykonali svoj vlastný individuálny prieskum. Pokiaľ ste práve v lekárskej starostlivosti, tak zmeny vo výžive, alebo zmeny o vzťahu k popisovaným informáciám konzultujte so svojim ošetrujúcim lekárom.

Komentáre 0

Zatiaľ bez komentárov. Buďte prvý so svojim komentárom.
0