Novinka
kus
47,59 €
Priemerná výživová hodnota na 100g
  Energia 164 kcal / 687 kJ
  Tuky 0.48 g
  Sacharidy 0.13 g
  Vláknina 69.3 g
  Bielkovina 0.88 g
  Soľ 0.38 g
Váha 60 g

Activ Eye výťažok zo šafranu s výhodami pre zdravie očí, dodávané vo vegetariánskych kapsliach.

Dávkovanie: Maximálne 1 kapsulu denne a zapiť dostatočným množstvom vody.

 

Activ Eye je formulovaný z extraktu šafranu získaného z kvetu crocus známeho vedecky ako Crocus sativus. Hoci šafran je známy ako kulinárske korenie, používané v pokrmoch po celom svete po tisíce rokov, jeho terapeutické vlastnosti sú menej známe. V posledných rokoch sa podarilo izolovať extrakty s vysokým obsahom účinných látok. Náš nový doplnok stravy je formulovaný z vysoko kvalitného šafranového extraktu 3% crocin.

Aké výhody sú spojené s Activ Eye?

  • Každých 20 mg poskytuje 3% kľúčovej zlúčeniny šafranu známej ako crocin.
  • Crocin je najdôležitejšou živinou v šafráne na podporu zdravia zraku. Akonáhle je v žalúdku, je šafran premenený na crocetín, ktorý vaše telo rýchlo absorbuje v črevách a dodáva do cieľových oblastí, ako je sietnica.
  • Pomáha chrániť bunky fotoreceptora v sietnici pred oxidačným stresom.
  • Pomáha podporovať prietok krvi v sietnici a okolitých oblastiach.
  • Pomáha podporovať lepšie dodávanie kyslíka do očí.

 

S jeho vysokou antioxidačnou aktivitou, šafranový extrakt môže tiež ponúknuť ochranu proti vekom-súvisiacej makulárnej degenerácie alebo AMD, jedno z najčastejších očných ochorení.
AMD - tiché, bezbolestné ochorenie je charakterizované postupným zhoršením centrálnej časti sietnice, ktorá prestáva správne fungovať. Je to hlavná príčina straty zraku, predovšetkým medzi 60. rokom, potenciálne vedie k úplnej slepote. AMD trpiaci človek, čoraz ťažšie vykonáva každodenné funkcie, ako je čítanie alebo riadenie.


Activ Eye je zložkou novej generácie pre zdravie očí. Pomocou HPLC sa štandardizuje na 3% krokíny. Krokusy sú hlavnými karotenoidmi šafranu, ktoré sú silnými antioxidantmi a súvisia s prevenciou makulárnej degenerácie spojenej s vekom. Crociny prítomné v Activ Eye dosahujú maximálnu koncentráciu v krvi už po 1.5 hodine, čo je rýchlejšie ako iné tradičné karotenoidy používané pre zdravie očí, ako je luteín (7-8h) 8, zeaxantín (13-14h) 9 a 13- karotén (24 - 30 hodín)


Diferencovaná hodnota
• Najrýchlejšia absorpcia v porovnaní s inými tradičnými karotenoidmi
• Karotenoid s vysokou rozpustnosťou vo vode.
• Nízka dávka: 20 mg / deň.
• Vyrobené v Španielsku. Vlastné polia a ťažobné zariadenie.
• Najmodernejší proprietárny výrobný proces.

Materiál

mikrokryštalická celulóza, vegan kapsula, HPMC (hydroxypropylmetylcelulóza)

Šafrán siaty - Crocus sativus (20mg, 3% výťažok)

Šafrán siaty - Crocus sativus

Chráni sietnicu pred denným oxidačným poškodením spôsobeným oxidáciou voľnými radikálmi spôsobeným vystavením vysokým hladinám svetla a fajčeniu. Zvyšuje prietok krvi do sietnice.

Technológia
Plast - PET Plast - PET

Polyetyléntereftalát (skratky PETPTEPETEPETP resp. PET-P) je termoplast zo skupiny polyesterov, ktorý sa používa často ako obalový materiál na potraviny, nápoje a iné kvapaliny.

Podobné produkty

0